FACEBOOKOVÝ DETEKTIV


Facebookový detektiv dokáže najít různé informace o facebookových profilech. Jediné, co potřebujete, je znát ID profilu, o který se zajímáte.

1. Přihlašte se na Facebook

2. Jděte na zájmový profil

3. Zkopírujte url adresu profilu

4. Nechte si ji převést na ID, například tady.Pozn. Časem vytvoříme vlastní skript.

5. ID profilu vložte níže do polí a hledejte.


PříspěvkyPříspěvky, které profil napsal

Příspěvky, ve kterých je profil označen

Příspěvky, pod kterými profil komentoval

Příspěvky, které se profilu líbily


Fotografie


Fotografie s označeným profilem

Fotografie nahrané uživatelem

Fotografie, na kterých je profil označen

Fotografie, které profil okomentoval

Videa, na kterých je profil označen

Fotografie, které se profilu líbily


OstatníSkupiny, ve kterých je profil členem.

Soukromé skupiny, ve kterých je profil členem.

Přátelé profilu.

Stránky, které se profilu líbí.


POSLEDNÍ ČLÁNKY 

Demonstrace Bloku proti islamizaci na podporu Katalánska

Demonstrace Bloku proti islamizaci na podporu Katalánska


 

V pátek 17. listopadu 2017 uspořádal Blok proti islamizaci před Španělskou ambasádou v Badeniho ulici demonstraci na podporu Katalánska. Impulsem ke shromáždění byly nedávné události ve Španělsku, které se odehrály v souvislosti s referendem za osamostatnění Katalánska a následných násilných střetech španělské policie s Katalánci, což vyústilo v zatýkání představitelů katalánské vlády. Protestu před ambasádou se zúčastnili 4 lidé a trval přesně šest a půl minuty.

Jana Volfová uvedla, že političtí vězni by v Evropě být neměli a zavírat lidi za názor se nenosí. Předseda Bloku proti islamizaci David Štěpán nazval Evropskou unii žalářem národů a byl pro oddělení Katalánska na základě referenda. Radek Nováček, místopředseda Bloku, nesouhlasil se zatýkáním politických představitelů za to, že vykonávali vůli lidu, každý národ má právo na sebeurčení.

V závěru demonstrace Jana Volfová přirovnala situaci ke Kosovu a položila řečnickou otázku, jak je možné, že Česká republika uznala Kosovo ještě dříve, než vzniklo a byli jsme jedni z prvních, kdo dealerům drog a pašerákům umožnil mít svůj vlastní stát, ale Kataláncům, kteří si to odhlasovali v referendu za bití dědečků, to neumožníme?

David Štěpán ještě vysvětlil, že dnešní malá účast protestujících nic neznamená, protože v roce 1988, rok před Sametovou revolucí, jich na demonstrace chodilo také jen několik desítek. Připomněl, že Španělsko bylo fašistickou diktaturou po dobu čtyřiceti let.

Autorka článu s Blokem proti islamizaci nesympatizuje.

Volba lidskosti