FACEBOOKOVÝ DETEKTIV


Facebookový detektiv dokáže najít různé informace o facebookových profilech. Jediné, co potřebujete, je znát ID profilu, o který se zajímáte.

1. Přihlašte se na Facebook

2. Jděte na zájmový profil

3. Zkopírujte url adresu profilu

4. Nechte si ji převést na ID, například tady.Pozn. Časem vytvoříme vlastní skript.

5. ID profilu vložte níže do polí a hledejte.


PříspěvkyPříspěvky, které profil napsal

Příspěvky, ve kterých je profil označen

Příspěvky, pod kterými profil komentoval

Příspěvky, které se profilu líbily


Fotografie


Fotografie s označeným profilem

Fotografie nahrané uživatelem

Fotografie, na kterých je profil označen

Fotografie, které profil okomentoval

Videa, na kterých je profil označen

Fotografie, které se profilu líbily


OstatníSkupiny, ve kterých je profil členem.

Soukromé skupiny, ve kterých je profil členem.

Přátelé profilu.

Stránky, které se profilu líbí.


POSLEDNÍ ČLÁNKYLibye přehodnotí svou zahraniční politiku s ohledem na sankce OSN, které považuje za neoprávněné. Snaha západu omezit násilí v zemi tak bude mít za následek narušení mezinárodního obchodu s Libyí.

Kaddáfí: „Bojuji proti teroristům“

Libyjský vůdce Muammar Kaddáfí tvrdí, že nepokoje v zemi mají na svědomí ozbrojené skupiny pod velením Usámy bin Ládína. Země nad nimi brzo zvítězí a vrátí se do stavu, ve kterém se nacházela před vypuknutím nepokojů.

Podle deníku Los Angeles Times jeden ze zadržených bojovníků Al-Kajdy,  Salah Mohammad Ali Abou Obah, svoje napojení na Al-Kajdu popírá. Posledních 14 let žil ve Velké Británii. Společně  s kolegy Libyjci usilovali o převzetí moci nad náměstím ve městě Zawiya, aby tak svrhli Kaddáfího režim a zřídili pluralitní vládu.

Kaddáfí přehodnotí svou zahraniční politiku

Vzhledem k sankcím OSN Libye přehodnotí svou zahraniční politiku.  Snaha západu omezit násilí v zemi tak  bude mít za následek narušení mezinárodního obchodu s Libyí. Pouze Němci, kteří zaujali rozumný postoj ke Kaddáfího zemi, se nemusí obávat pozastavení zakázek. Libye nyní začne investovat do Ruska, Indie a Číny.

Ve výčtu západních zemí s ohledem na jejich prohřešky vůči Libyi zmínil Kaddáfí také Francii. Podle Kaddáfího francouzský prezident Sarkozy duševně onemocněl, ale nadále zůstavá jeho přítelem. Sarkózyho Francie v nedávných dnech uznala rebely a prosazovala bezletovou zónu nad Libyí.

Další organizací, která prosazuje vojenskou intervenci do Libye, je Arabská liga. Členské státy Arabské ligy se zavazují k nepoužití síly proti dalšímu členskému státu.

Ahmadínežád doporučuje Evropě nepodnikat vojenské intervence do Libye

Podle prezidenta Ahmadínežáda by Evropa neměla podnikat žádný vojenský zásah na libyjském území. Připomněl Irák a Afghánistán, kde se po zásahu západu situace zhoršila a mír je v nedohlednu.

Ahmadínežád zároveň odsoudil bombardování rebelů. Kdokoliv, kdo bombarduje vlastní lid, si zaslouží být odsouzen.

Prezident Ahmadínežád zdůraznil, že Evropa a Spojené státy v minulosti Kaddáfího režim podporovaly a dodávaly mu dokonce i zbraně. Pokud v minulosti západ s Kaddáfím spolupracoval, proč teď najednou předstírá, že mu záleží na povstalcích? Libyjský lid by o své budoucnosti měl rozhodnout sám bez zásahu ze zahraničí.

Odkazy:

Ahmadinejad: U.S., Europe should not intervene in Libya

Libya: G8 fails to agree on no-fly zone

Antonia Rados bei Gaddafi

Volba lidskosti