FACEBOOKOVÝ DETEKTIV


Facebookový detektiv dokáže najít různé informace o facebookových profilech. Jediné, co potřebujete, je znát ID profilu, o který se zajímáte.

1. Přihlašte se na Facebook

2. Jděte na zájmový profil

3. Zkopírujte url adresu profilu

4. Nechte si ji převést na ID, například tady.Pozn. Časem vytvoříme vlastní skript.

5. ID profilu vložte níže do polí a hledejte.


PříspěvkyPříspěvky, které profil napsal

Příspěvky, ve kterých je profil označen

Příspěvky, pod kterými profil komentoval

Příspěvky, které se profilu líbily


Fotografie


Fotografie s označeným profilem

Fotografie nahrané uživatelem

Fotografie, na kterých je profil označen

Fotografie, které profil okomentoval

Videa, na kterých je profil označen

Fotografie, které se profilu líbily


OstatníSkupiny, ve kterých je profil členem.

Soukromé skupiny, ve kterých je profil členem.

Přátelé profilu.

Stránky, které se profilu líbí.


POSLEDNÍ ČLÁNKY 

Mário Reitman sloužil na Donbase jako odstřelovač, komunisté jej považují za hrdinu.

Mário Reitman sloužil na Donbase jako odstřelovač, komunisté jej považují za hrdinu.


 

Nedávno se objevila v tisku zpráva, že slovenská policie obvinila za účast v bojích na Ukrajině prvního Slováka Mária Reitmana. Málokdo však ví, že čeští komunisté o něm smýšlí jako o hrdinovi Novoruska a proruské bojovníky na Donbase přímo podporují.

Mário Reitman je naší redakci velmi dobře znám, vedli jsme s ním dřív online rozhovory o jeho zapojení do bojů na Ukrajině. Mário nám v tom období poslal řadu svých fotografii z povstaleckých bunkrů z oblasti Jasinovatá, fotografií zbraní, které tam používají, ale i fotografie různých medailí, které za účast v bojích získal. Začali jsme se proto o něj více zajímat.

Jako první jsme objevili videa na síti Ok.ru z roku 2015, kde propagoval interbrigádu Platon spolu s Begemotem (Robin Urvaný, pravým jménem Jiří Urbánek), Kavkazem (pravým jménem Pavel Botka) a Ervanem Kastěľem, který pracoval 15 let u francouzské rozvědky a brigádu řídil.

 

Mário se často médiím chlubil fotografiemi z bojů na Donbase, tuto fotografii pořídil exkluzivně pro Evropský rozhled

Mário se často médiím chlubil fotografiemi z bojů na Donbase, tuto fotografii pořídil exkluzivně pro Evropský rozhled


 

Slovenské Topky.sk informovaly o zapojení Mária Reitmana do Mechanizované brigády Přízrak Alexandra Mozgového v roce 2014, kde zpočátku vystupoval pod legendou humanitárního pracovníka, ve skutečnosti byl však odstřelovačem. V „profesi“ zůstal i v období po rekonvalescenci z těžkého úrazu, který na Donbase v bojích utržil.

Koncem července 2018 uděloval Igor Strelkov, ministr obrany DLR ve výslužbě, vyznamenání vojákům a důstojníkům Ozbrojených sil Novoruska. Mezi vyznamenanými byl i Mário Reitman, který získal medaili „Za bojové zásluhy“, která se uděluje vojákům, kteří byli v boji těžce zraněni.

 

Marmalis Marmalis, proruský zpravodajský kanál na sociální síti VK, informuje o medaili pro Mária Reitmana. O Marmalisu Marmalisovi jsme již kdysi také psali, když vedl ještě proruské zpravodajství na sociální síti Facebook pod jménem Jiří Novák.

Marmalis Marmalis, proruský zpravodajský kanál na sociální síti VK, informuje o medaili pro Mária Reitmana. O Marmalisu Marmalisovi jsme již kdysi také psali, když vedl ještě proruské zpravodajství na sociální síti Facebook pod jménem Jiří Novák. Zdroj: VK.com (archive.is)


 

Igor Strelkov přitom není žádný proruský separatista, ale jde o veterána ruské armády a člena ruské tajné služby FSB, účastnil se již dříve bojů v bývalé Jugoslávii, kde se během služby v srbské armádě měl podílet na etnických čistkách bosenských muslimů, a je rovněž podezřelý, že vydal příkaz k sestřelení malajsijského letadla nad Ukrajinou.

 
>>НОВОСТИ ОСОБОЙ МИССИИ СОЛДАТСКОЙ ПРАВДЫ. 26.07.2018 (archive.is)

Navzdory tomu OV KSČM Frýdek-Místek ve svém zpravodajství krátce po udělení medaile otisklo zpravodajský článek o jedné větě, který zní: „Mario Reitman, hrdina Novoruska ze Slovenska“.

 

Screenshot na webovou stránku OV KSČM Frýdek-Místek, kde píší o Máriu Reitmanovi jako o hrdinovi Novoruska.

Screenshot na webovou stránku OV KSČM Frýdek-Místek, kde píší o Máriu Reitmanovi jako o hrdinovi Novoruska.

 
>>Mario Reitman, hrdina Novoruska ze Slovenska (archive.is)
 

Není to však poprvé, kdy čeští komunisté otevřeně podporují mezinárodní terorismus. Již v minulosti jsme informovali o jejich cestách na Donbas, kde se zaměřují například na militarizaci děvčat z donbaských základních škol a jejich zapojování do proruské propagandy. K tomuto účelu v České republice provozují ilegální finanční sbírku. Na Donbase mají dále blízké styky s bojovníky Mechanizované brigády Přízrak Alexandra Mozgového a během demonstrace před českým Velvyslanectvím Ukrajiny se otevřeně zastali činů Alexandra Zacharčenka.

 
>>Čeští komunisté navázali vztahy se separatistickou Mechanizovanou brigádou Přízrak

>>Spolupracovníci separatistů na Donbase protestovali před Velvyslanectvím Ukrajiny a Generálním štábem Armády ČR (část 1.)

>>Spolupracovníci separatistů na Donbase protestovali před Velvyslanectvím Ukrajiny a Generálním štábem Armády ČR (část 2.)
 

AKTUALIZACE:
Pravděpodobně provozují e-mail navozující spojení s Velvyslanectvím Ukrajiny v Praze, pod kterým novinářům rozesílají pozvánky na tiskové konference o Ukrajině, kde však zasedají proruští propagandisté. Po prozkoumání hlavičky mailu k nám byla pozvánka zaslána přes server na Tiskařské 10 v Praze-Malešicích, kde se nachází celá řada firem, včetně Jídelny TTC. Pozvánka byla poslána krátce po 11 hodině v době obvyklé pro obědovou pauzu. V ulici se pro zajímavost nachází rovněž pracoviště společnosti MAFRA.

 

Pozvánka na tiskovou konferenci pořádanou českými komunisty, nicméně zaslaná z e-mailu, jež navozuje dojem, že patří českému Velvyslanectví Ukrajiny v Praze.

Pozvánka na tiskovou konferenci pořádanou českými komunisty, nicméně zaslaná z e-mailu, který navozuje dojem, že patří českému Velvyslanectví Ukrajiny v Praze.

Volba lidskosti