FACEBOOKOVÝ DETEKTIV


Facebookový detektiv dokáže najít různé informace o facebookových profilech. Jediné, co potřebujete, je znát ID profilu, o který se zajímáte.

1. Přihlašte se na Facebook

2. Jděte na zájmový profil

3. Zkopírujte url adresu profilu

4. Nechte si ji převést na ID, například tady.Pozn. Časem vytvoříme vlastní skript.

5. ID profilu vložte níže do polí a hledejte.


PříspěvkyPříspěvky, které profil napsal

Příspěvky, ve kterých je profil označen

Příspěvky, pod kterými profil komentoval

Příspěvky, které se profilu líbily


Fotografie


Fotografie s označeným profilem

Fotografie nahrané uživatelem

Fotografie, na kterých je profil označen

Fotografie, které profil okomentoval

Videa, na kterých je profil označen

Fotografie, které se profilu líbily


OstatníSkupiny, ve kterých je profil členem.

Soukromé skupiny, ve kterých je profil členem.

Přátelé profilu.

Stránky, které se profilu líbí.


POSLEDNÍ ČLÁNKY 

V sobotu na Hradě hořelo, museli zasahovat hasiči

V sobotu na Hradě hořelo, museli zasahovat hasiči


 

Včera se na Pražském hradě odehrál závažný bezpečnostní incident. I přes přísné policejní kontroly pronikla na Hrad paní pokročilého věku, dostala se nepozorovaně až ke kancelářím prezidenta republiky a začala na chodbě vařit v kotlíku kouzelný lektvar omamné vůně. Od jiskry z hořícího polínka chytla dřevěná klika a nebýt včasného zásahu hasičů, mohl celý velikonoční incident skončit tragicky.

Ačkoliv celá událost zní až neuvěřitelně, jde o velké selhání v bezpečnostních kontrolách návštěvníků.

Hrad se možná opevnil proti teroru a policejním kontrolám neunikne žádná zbraň, avšak kotlík, polínka, sirky a staré koště nevzbudily u staré babičky žádné podezření. Z výpovědi kontrolujícího policisty působila paní poněkud zmateným dojmem. Prakticky se mu nikdy nestalo, aby návštěvnice měla v kabelce kotlík, tato ani nechtěla kotlík nechat ležet na stolku, zatímco měla projít bezpečnostními rámy. Žádné předpisy tím ale neporušila a nebyl proto žádný důvod, proč ji ve vstupu do areálu Hradu zamezit.

Jak se stará paní dostala až ke kanceláři prezidenta republiky, osvětlily až záznamy z kamer. Na koštěti za bouřlivého potlesku turistů vzlétla k pootevřenému oknu ve druhém poschodí a odtud měla cestu ke kancelářím prakticky otevřenou.

Koště fungovalo na stejném principu jako raketový (též známý jako tryskový) batoh, což je technologická novinka, která vstoupila na trh v nedávné době a je dostupná jen těm nejbohatším. Není ovšem známo, že by některá z technologických firem vyrobila kromě batohu také koště.

Klika od hořícího polínka chytla prakticky okamžitě, čímž došlo ke spuštění požárního poplachu. Hradní stráž následně starou paní zatkla při útěku z místa činu a předala jí po velmi krátkém výslechu do péče psychiatrů. Hasiči byli na místě do dvou minut a hořící dveře uhasili.

Lektvar neznámého složení nyní analyzuje protichemická jednotka z Vyškova, která událost působící skoro až humorně nechce v době novičokových afér podcenit.

Apríl.

Volba lidskosti