FACEBOOKOVÝ DETEKTIV


Facebookový detektiv dokáže najít různé informace o facebookových profilech. Jediné, co potřebujete, je znát ID profilu, o který se zajímáte.

1. Přihlašte se na Facebook

2. Jděte na zájmový profil

3. Zkopírujte url adresu profilu

4. Nechte si ji převést na ID, například tady.Pozn. Časem vytvoříme vlastní skript.

5. ID profilu vložte níže do polí a hledejte.


PříspěvkyPříspěvky, které profil napsal

Příspěvky, ve kterých je profil označen

Příspěvky, pod kterými profil komentoval

Příspěvky, které se profilu líbily


Fotografie


Fotografie s označeným profilem

Fotografie nahrané uživatelem

Fotografie, na kterých je profil označen

Fotografie, které profil okomentoval

Videa, na kterých je profil označen

Fotografie, které se profilu líbily


OstatníSkupiny, ve kterých je profil členem.

Soukromé skupiny, ve kterých je profil členem.

Přátelé profilu.

Stránky, které se profilu líbí.


POSLEDNÍ ČLÁNKY 
marcusandart
 
Na zpravodajském kanále iDnes.cz se objevila velká reklama na webové stránky Palec pro Trumpa, podle které vítězství amerického prezidentského kandidáta Donalda Trumpa přinese velké změny v Bílém domě. Jelikož je nezvyklé, aby se reklamy na amerického kandidáta objevovaly v českých médiích, kde nikdo z občanů amerického prezidenta stejně volit nemůže, podívali jsme se, kdo za reklamou stojí.

Doména zpravodajského kanálu palecprotrumpa.cz je registrována na PR agenturu Marcus&Art, s.r.o., konkrétně na e-mail Radka Szirtiho, který v agentuře zodpovídá za určování strategie digitální divize jako Digital Media Manager. Ten pravděpodobně doménu koupil pro svého klienta, který se na stránkách podepisuje jménem Zdeněk Stehno. Hosting i doména je registrována na stable.cz (sdílený hosting).

Ačkoliv je Donald Trump známý svými protiuprchlickými a protimuslimskými názory, zřejmě vás překvapí, že na vrcholu agentury Marcus&Art stojí Mirek Deneš, který působil jako marketingový poradce ve Spojených arabských emirátech. Působil také jako poradce ministra financí Jana Fischera či předsedy KDU-ČSL Cyrila Svobody. Byl rovněž mediálním zástupcem firmy Hinton, která spustila developerský projekt Royal Triangle, komplex bytových domů, který podle Pražských vodovodů a kanalizací pravděpodobně stál za kontaminací vody bakteriemi a viry v Dejvicích a Bubenči.

Nesmíme zapomínat, že PR agentury zpracují projekt komukoliv, kdo je ochoten platit. Projekt Palec pro Trumpa ovšem nevypadá jako reklama, ale jako nový zpravodajský kanál. Pokud na něm pracuje externí PR agentura, muselo to stát opravdu hodně peněz.

Volba lidskosti