FACEBOOKOVÝ DETEKTIV


Facebookový detektiv dokáže najít různé informace o facebookových profilech. Jediné, co potřebujete, je znát ID profilu, o který se zajímáte.

1. Přihlašte se na Facebook

2. Jděte na zájmový profil

3. Zkopírujte url adresu profilu

4. Nechte si ji převést na ID, například tady.Pozn. Časem vytvoříme vlastní skript.

5. ID profilu vložte níže do polí a hledejte.


PříspěvkyPříspěvky, které profil napsal

Příspěvky, ve kterých je profil označen

Příspěvky, pod kterými profil komentoval

Příspěvky, které se profilu líbily


Fotografie


Fotografie s označeným profilem

Fotografie nahrané uživatelem

Fotografie, na kterých je profil označen

Fotografie, které profil okomentoval

Videa, na kterých je profil označen

Fotografie, které se profilu líbily


OstatníSkupiny, ve kterých je profil členem.

Soukromé skupiny, ve kterých je profil členem.

Přátelé profilu.

Stránky, které se profilu líbí.


POSLEDNÍ ČLÁNKY 
Piráti uspěli se stížností na ČT
 
Před dvěma dny podali Piráti svou stížnost k Radě České televize a Radě pro rozhlasové a televizní vysílání. Důvodem bylo obsazení závěrečné předvolební „superdebaty“, kterou uvede v hlavním vysílacím čase den před konáním krajských voleb 2016 na programech ČT1 i ČT24.

Ředitel ČT Petr Dvořák dnes informoval o změně Pravidel předvolebního a volebního vysílání. Do superdebaty tak budou přizváni zástupci stran, které se zúčastní nejméně dvou krajských debat, tak jak tomu bylo před volbami do Poslanecké sněmovny 2013. Informoval o tom Deník Referendum.

Na rozdíl od seriálu krajských debat původně ČT pozvala do závěrečné „superdebaty“ zástupce pouze stran zastoupených v Poslanecké sněmovně. Nevzala tak v úvahu výsledky svého vlastního výzkumu volebního potenciálu a tím poškodila politické subjekty Piráty, Zelené a Soukromníky.

Piráti původně navrhli zrušit celou superdebatu nebo uplatnit stejnou metodiku jako při volbách do Poslanecké sněmovny.

Pořádání „superdebaty“ označili za manipulaci veřejným míněním, které nemá ve veřejnoprávní televizi místo. V předvečer voleb má pořad tohoto typu sledovanost až milion diváků a jeho vliv na voliče je značný.

„Česká televize Pirátskou stranu, ale i další partaje, poškodila v historii opakovaně, ale to nevidím jako hlavní problém celé kauzy. I když jsou to právě poslanci, kteří o chodu ČT nepřímo rozhodují skrze obsazování vedoucích postů i financování, vedení televize nemůže jednat takovým způsobem, aby strany v poslanecké sněmovně či vládě, nebo třeba strany spřízněné s prezidentským úřadem preferovala na úkor ostatních. Demokratické volby jsou jednou z největších vymožeností naší společnosti a informování o nich vyžaduje ve veřejnoprávním médiu naprostou nestrannost a maximální pečlivost. Pokud Česká televize nedodržuje svá vlastní pravidla, tratí na tom především její divák – koncesionář. Dokud je naší povinností ze zákona platit televizní poplatky, očekával bych, že nejen ve věci voleb, ale ve všech politických i ekonomických otázkách bude Česká televize vlajkovou lodí objektivity mezi českými médii. To se bohužel velmi často neděje. Za toto vítězství jsem rád a do debaty se těším. Raději bych však byl, kdybychom podobné aktivity k nápravě nemuseli opakovat podnikat každé volební období znovu a znovu,“ říká Ivan Bartoš, předseda Pirátů.

Jakub Michálek, místopředseda Pirátů a autor stížnosti, doplňuje: „Jsem rád, že pomohlo, když jsme se vůči další z řady manipulací ČT včas ozvali. Česká televize musí dodržovat zákon a jeho překročení v tomto případě bylo tak zřejmé, že i tak zkostnatělá organizace jako ČT zjednala nápravu.“

Volba lidskosti