FACEBOOKOVÝ DETEKTIV


Facebookový detektiv dokáže najít různé informace o facebookových profilech. Jediné, co potřebujete, je znát ID profilu, o který se zajímáte.

1. Přihlašte se na Facebook

2. Jděte na zájmový profil

3. Zkopírujte url adresu profilu

4. Nechte si ji převést na ID, například tady.Pozn. Časem vytvoříme vlastní skript.

5. ID profilu vložte níže do polí a hledejte.


PříspěvkyPříspěvky, které profil napsal

Příspěvky, ve kterých je profil označen

Příspěvky, pod kterými profil komentoval

Příspěvky, které se profilu líbily


Fotografie


Fotografie s označeným profilem

Fotografie nahrané uživatelem

Fotografie, na kterých je profil označen

Fotografie, které profil okomentoval

Videa, na kterých je profil označen

Fotografie, které se profilu líbily


OstatníSkupiny, ve kterých je profil členem.

Soukromé skupiny, ve kterých je profil členem.

Přátelé profilu.

Stránky, které se profilu líbí.


POSLEDNÍ ČLÁNKYV sobotu 25. 3. 2017 vyráží v 15:00 v Praze zpod Petřínské rozhledny Pochod pro Evropu. Podobné pochody projdou více evropskými městy, a nejzajímavější z nich, Pochod pro jinou Evropu, startuje už v 10:45 v Římě na Piazza Vittorio Emanuele. Do Říma se sjely na oslavu 60. výročí podpisu Římských smluv špičky Evropské unie a chystají se jednat o vícerychlostní Evropě a dalších plánech na udržení jednotného evropského trhu. Pochod Římem pořádá DiEM25, Hnutí za demokracii v Evropě, které večer ve 20:00 v Teatro Italia představí Nový úděl pro Evropu, plán alternativní budoucnosti Evropy, solidární a demokratické. Vždy je více alternativ a záleží na každém z nás, do jaké budoucí Evropy chceme vykročit.

TrasaPraha500

Pražský pochod půjde po třetí hodině odpoledne od Petřínské rozhledny na Loretánské náměstí, kam by měl dorazit v 15:45, dále přejde v 16:00 přes Karlův most na náměstí Staroměstské na 16:15, odtamtud na 16:30 na náměstí Republiky, a pak přes Štefánikův most zpátky přes Vltavu a kolem úřadu vlády na Klárov, kde bude zakončen shromážděním od 17:00 do 17:45. Pochod pořádá iniciativa Občanský budíček, která na Facebooku píše:

„Dne 25.3. se po celé Evropské unii uskuteční akce „Pochod pro Evropu.“ Jedná se o celoevropskou akci, která připomíná založení EU a rovněž upozorňuje na Bílou knihu o budoucnosti Evropy, což je navrhovaných 5 možných cest, kterými se může EU vydat.
Jelikož tato Bíla kniha bude předmětem jednání na nadcházejícím Evropském summitu, který proběhne 25. 3. v Římě, považujeme diskuzi o těchto pěti cestách za naprosto zásadní. Máme za to, že Evropská unie představuje jedinečný projekt, který již po několik desetiletí pojí evropské národy a zabraňuje válčení a národní izolaci, která Evropě v současnosti hrozí. Hlásíme se k hodnotám EU, a to úctě k lidské důstojnosti, svobodě, demokracii, rovnosti, právnímu státu a dodržování lidských práv. Pochodem pro Evropu chceme vyjádřit nejen svou podporu evropskému projektu, kterého je Česká republika součástí, ale také podpořit změny, které se chystají, stejně jako dialog o nich.
Proto zveme širokou veřejnost, která má zájem na dialogu o budoucnosti Evropy. Pojďme společně symbolicky zahájit začátek této diskuze v Česku.

Čeká nás průchod centem Prahy s vlajkami EU, zpěv Ódy na radost, prezentace názorů na budoucnost Evropy. Na závěr akce vyzveme politiky, strany i celou společnost v ČR k diskuzi o budoucnosti Evropy a EU. Z oslovených osobností a zástupců politických stran naše pozvání zatím přijali: Jiří Pospíšil (TOP 09), Marek Hilšer (prez. kandidát), Dana Balcarová (Piráti), Pavel Svoboda (KDU-ČSL), Matěj Stropnický (SZ), Radek Hlaváček (ČSSD).

Pokud chcete být u této důležité chvíle, připojte se se svými vlajkami EU i bez nich. Přijďte ukázat, že chcete rozhodovat a diskutovat o budoucnosti EU, Evropy i nás samotných! ‟

Dosavadní zkušenosti s vývojem Evropské unie a nedemokratickými praktikami v jejím vedení, zejména v eurozóně, možná zavdávají důvod k obavám, že ani pět mořností navržených v Bílé knize není dost a nikdo, kdo není bohatý investor, si z nich nevybere. Přesto má smysl nevzdávat se společné budoucnosti, nenechat o sobě rozhodovat samozvané vládce a vybrat si sami — třeba šestou možnost. DiEM25 dnes v Římě ukazuje, že vždycky je víc alternativ.

Volba lidskosti