FACEBOOKOVÝ DETEKTIV


Facebookový detektiv dokáže najít různé informace o facebookových profilech. Jediné, co potřebujete, je znát ID profilu, o který se zajímáte.

1. Přihlašte se na Facebook

2. Jděte na zájmový profil

3. Zkopírujte url adresu profilu

4. Nechte si ji převést na ID, například tady.Pozn. Časem vytvoříme vlastní skript.

5. ID profilu vložte níže do polí a hledejte.


PříspěvkyPříspěvky, které profil napsal

Příspěvky, ve kterých je profil označen

Příspěvky, pod kterými profil komentoval

Příspěvky, které se profilu líbily


Fotografie


Fotografie s označeným profilem

Fotografie nahrané uživatelem

Fotografie, na kterých je profil označen

Fotografie, které profil okomentoval

Videa, na kterých je profil označen

Fotografie, které se profilu líbily


OstatníSkupiny, ve kterých je profil členem.

Soukromé skupiny, ve kterých je profil členem.

Přátelé profilu.

Stránky, které se profilu líbí.


POSLEDNÍ ČLÁNKY 

 

Ve čtvrtek 11. dubna 2019 se konala na Hradčanském náměstí v Praze akce studentů z ukrajinského Charkova na podporu vězněného režiséra Oleha Sencova. Podle Jarema Diducha, manažera komunikace Ukrajinské akademie lídrů, si umělecká protestní akce kladla za cíl především upozornit Evropany na osudy Ukrajinců vězněných na Krymu. Podobné akce by měly proběhnout i v zahraničí – v Bratislavě, Bruselu, Haagu i Paříži.

Charkovští studenti před Pražským hradem uvedli, že ukrajinský režisér Oleh Sencov je držen v ruském vězení již pátým rokem. Není ale jediný, Ruská federace vězní další stovku Ukrajinců. Studenti vyzvali českou stranu, aby na Rusko vyvinula tlak za účelem propuštění všech politických vězňů.

Uměleckou akci uspořádanou v anglickém jazyce provázelo opakované skandování hesla: „Bring back our director“. Studenti drželi transparenty napodobujicí černé tabule popsané bílou křídou, tak jak je známe z natáčení filmů, s výzvami jako „Umělci nejsou teroristé“, „Přiveďte nám zpět našeho režiséra“, či zmínky o stovce politických vězňů. Nechyběla kamera, ani klapka.

Podla Jarema Diducha, manažera komunikace Ukrajinské akademie lídrů, si akce kladla za cíl upozornit Evropany na osudy Ukrajinců zadržovaných v krymských věznicích a na nesouhlas s ruskou okupací Krymu. V neposlední řadě chtěli připomenout, že jen několik hodin letu od Prahy se válčí.

A hlavně umělec nemůže být teroristou, jak uvedl hlavní organizátor akce Nikita Mekenzin.

Volba lidskosti