POSLEDNÍ ČLÁNKYPrečo naši sociopatický vládcovia potrebujú primitívov – prečo sú ľudia primitívi a nechcú zodpovednosť?

Ľudstvo znamená 50–60 % primitívov v rôznom štádiu primitivizmu, 20–30 % normálnych, 10 % rozumných a 5 % veľmi rozumných.

Kam zaradiť asociálnych občanov neviem, mnohí z nich sa podobajú ľuďom, ale správajú sa ako zvieratká. Asociál u mňa neznamená národnosť a ani cigáň. Asociál je pre mňa biely, žltý alebo čierny parazit, neznamená to pre mňa farbu kože – nemám nič proti normálnym rómom ani proti národnosti róm, ani proti moslimom, ani mi nevadia jehovisti atď. Slovo cigáň pre mňa znamená parazitický asociálny štýl života nezávisle od farby kože. A bohužiaľ, podľa mňa je vela asociálov medzi občanmi, ktorí v tomto štáte si píšu aj národnosť róm.  A tento asociálny parazitický štýl je podporovaný politikmi. Vadia mi paraziti spoločnosti – a najväčší paraziti sú politici (najväčší z tých, čo sú zjavne viditeľní).

A prečo je polovica ľudí primitívov? Čiastočne genetika, čiastočne výchova a školstvo, v podstatnej miere ich vlastný nezáujem o nič okolo seba, nechuť prekonať vlastnú lenivosť, ale najväčší vplyv má politický systém. Ak by ľudia začali rozmýšľať a nedajbože chápať, tak by zobrali do rúk poriská od sekery a ani jeden politik by za nás viac nerozhodoval a neokrádal nás všetkých.

Takže tí, ktorí riadia spoločnosť nepotrebujú inteligentov, potrebujú primitívov. A riadenie spoločnosti sú politici, jedno akej strany a ich úradnícky sluhovia spolu s políciou. Rovnaká zberba. Preto vládcovia spôsobom vzdelania, núteným spotrebiteľským spôsobom života, informáciami v masmédiach cielene všetkých ohlupujú.

Mamky musia do roboty a nevenujú sa deťom, lebo nestíhajú. Deti sú odovzdané do výchovy pred zvráteným obsahom televízora. Vyrastajú z nich noví primitívi, cynici, tupci s vygumovaným mozgom, neschopní pochopiť realitu okolo seba. Ich výchova pred televízorom je sex, drogy, tupé zábavné programy pre masy. Namiesto podpory rodiny sa podporujú gejovia, asociálne vrstvy spoločnosti, alkoholizmus, konzum, drogy (keď vládol v Afganistane Taliban, potlačili výrobu ópia. Keď Afganistan oslobodili hrdinské USA, tak CIA dokázala zvýšiť výrobu ópia na 15–20 násobok, ako predtým za Talibanu).

Namiesto pôvodného bieleho obyvateľstva Európy sa podporujú tmavé menšiny. Nie som proti ich podpore. Sú to rovnakí ľudia ako my, tiež potrebujú na raňajky kúsok chleba s maslom.

Problém je v tom prečo sa to robí a hlavne ako sa to robí – cielene sa európskymi vládami vyvoláva rasovo-náboženská nenávisť. Multi-kulti je tu nie preto, aby sa moslimi v Európe mali dobre, ale aby sa ľahšie kontrolovali bieli a bolo jednoduchšie poštvať ich proti sebe. Rozdel a panuj.

 

Ak by mala vládnuca vrstva záujem to riešiť, už by to bolo dávno vyriešené

Ak by mala vládnuca vrstva záujem to riešiť, už by to bolo dávno vyriešené. Za socializmu chodili cigáni do roboty, ak cigánske dieťa neprišlo do školy na druhý deň učiteľka bežala do rodiny k nemu, že čo to znamená. Problém ako taký existoval, ale bol kontrolovaný, riadený a riešený tak, aby bol „cigánsky problém“ postupne vyriešený začlenením cigáňov do majoritnej skupiny. V base bolo plno cigáňov za príživníctvo, na druhej strane dosť podstatná časť makala. Predtým podstatná časť cigáňov makala, teraz je podstatná časť cigáňov parazitická. A ak by im vtedy dali menšie detské prídavky, problém by bol dávno vyriešený. Len komunisti sa vnútorne báli obvinení z rasizmu. Tak si vybrali jednoduchšie ale pomalšie riešenie.

Aj teraz sa problém kontroluje – samozrejme. Aj teraz sa samozrejme rieši – vytvorením oddelených nenávidiacich sa skupín. Nenávidiace sa skupiny multi-kulti. Primitív je cielene vychovávaný k agresii k ostatným primitívom, niečím sa od neho samotného odlišujúcim.

Ak k tomu prirátame „televíznu výchovu“, zdegradované vzdelanie, prirodnú genetiku, prirodzenú lenivosť, vtĺkanie do hlavy ľuďom, že aj tak nič nezmôžu – máte odpoveď, prečo sú ľudia primitívi.

Primitív u mňa neznamená nízke IQ, primitív znamená človeka, ktorý sa nechce  rozvíjať inteligenčne, ako dostatok informácii pre seba pokladá informácie typu Nový Čas, nemá záujem o rozhodovanie o sebe ani o zodpovednosť za seba, zodpovednosť rád hodí na iných, potom si kúpi Nový Čas a v krčme vykladá aký je svet na hovno. A všetko si ospravedlňuje tým, že maká v robote 10 hodín, aby nakŕmil deti.

Ak primitív bude žiť takto aj naďalej a nezačne rozmýšľať – o chviľku bude chodiť do roboty makať 16 hodín denne aby nakŕmil deti. A zoderie sa v práci k smrti. Ak primitívi nepochopia, že musia zodpovednosť za seba zobrať do vlastných rúk, zoderieme sa v práci všetci. Alebo sa navzájom pozabíjame k veľkej radosti našich bankárskych vládcov.

A zodpovednosť za seba znamená naberať informácie, pochopiť ako fungujú peniaze a politika a zrušiť spôsob ovládania spoločnosti bankármi . Politikov a privatizérov do basy alebo obesiť, mnohých úradníkov, čo im pomáhajú – tiež, majiteľov svetových bánk obesiť spolu s celými ich rodinami a sieť bánk s ich mocou vytvárať peniaze zlikvidovať. Treba zlikvidovať podstatu bánk, banky im dávajú absolútnu moc nad našimi ohlúpnutými mozgami. V tomto svete hodnoty vytvárajú banky. A to je zvrátené chápanie, ktoré nám bolo nanútené konzumentským uvažovaním a našim vlastným nechápaním problému.

Keď v Anglicku zvrhli kráľov, zabíjali aj ich potomkov – aj malé deti. Pred 40-timi rokmi to bolo pre mňa niečo hrozné – socialistická výchova. Tiež u mňa prebehol vnútorný vývoj a teraz (cenzura ER), aby celé rody svetových bankárov Rothschildov, Rockefellerov, DuPontov, Morganov, Astorov, KunhLoebov, Warburgov aj všetkých tých, čo sa priženili do rodín (cenzura ER). Sú to na ľudí sa podobajúce sociopatické kreatúry, ktoré cielene vyvolávajú vojny po svete, ničia národy, zabíjajú jednotlivcov, ničia celú Zem. Nenávidia ľudstvo, cielene ho likvidujú. Je to Zločin proti ľudstvu. V ich hlave nie je ľudský mozog, ani ľudská morálka ani nič podobné ľudskému rozmýšľaniu. Nie sú to ľudia.

Tieto rody sa rozmnožujú vnútri skupiny asi už 500 rokov. Možno je to nová rasa. Ďalší stupeň našej evolúcie. V takom prípade by som (cenzura ER). Mladších vychovať alebo donútiť k ľudskosti, a potom nech nás riadia. Otvorene, s absolútnou zodpovednosťou voči ľudstvu. Zneužitie = koniec existencie na Zemi. A nech sa stanú jednými z nás. A nech sa rozmnožujú, aj medzi sebou, aj s nami. Bohužial, ja ich pokladám iba za skupinu veľmi rozumných, zvrátených, šialených a ľudstvom pohŕdajúcich psychopatov. Ktorí asi mnohí majú IQ na úrovni génia. Sú to ale psychopati.

Ja ich ale chápem. Sú veľmi  vysoko inteligentní. Zamyslite sa nad tým, ako vy sami sa dívate na našich spoluobčanov – asociálov, ktorí žijú ako zvieratká v osadách. Tiež ich pokladáte za odpad. Koľkí z vás by im chceli osobne pomôcť? Osobne pomôcť – nie štát nech to rieši – my to musíme riešiť. My sme štát a nie politická zberba v Parlamente. Osobne pomôcť. Tiež si teraz hovoríte, že prečo by ste im mali pomáhať?

A bankárske rody si hovoria to isté o nás. Tiež sú omnoho inteligentnejší ako podstatná masa nás primitívov. Pravdepodobne ich dokážete v tento moment pochopiť už aj vy.

Medzi nami jednoduchými ľuďmi a asociálmi z osád je rozdiel. Tiež nechceš, aby sa osady s asociálmi rozširovali. Asociáli zbytočne spotrebovávajú zdroje spoločnosti. A máš pravdu.

Medzi bankármi a nami jednoduchými ľuďmi je rozdiel. Bankári tiež nechcú aby sa primitívi (to znamená my, ľudia) rozmnožovali. Primitívi zbytočne spotrebúvajú zdroje planéty. A majú pravdu, je to tak. Konzumný spôsob života primitívov drancuje planétu. Tiež máme doma novú plazmu, novú chladničku, chceme mať čo najnovšie auto (a staré do smetí, smetísk je predsa dosť). Závidíme spolupracovníkovi dom s veľkou záhradou. Sme primitívi s konzumentským ničením zdrojov planéty. Nechce sa ti nosiť sklenenú vratnú fľašu, radšej plastovú, ktorá skončí v mori. Veď ty ju predsa do mora nehodíš. Primitív = konzument.

 

Načo zodpovednosť

To sú skutočnosti. My primitívi ničíme Zem a je nám nasrať. Načo zodpovednosť, chlastať studenú desiatku pred televízorom je pohodlnejšie ako nosiť naspäť do obchodu vratné sklenené flaše. A aj sebavedomie ide hore, ak mám väčšie auto ako sused. Primitívi, cielene vychovávaní politikmi a televízorom k primitivizmu.

My sme takíto, takto nás vidia bankárski géniovia. Tiež sa bránia proti tomu, aby sme zničili svet. Ty sa tiež brániš proti tomu, aby z tvojich daní stavali nové domy pre zvieratká v osadách.

Tak už určite ich chápeš aj ty.

Je ale veľký rozdiel medzi chápaním ich názoru a stotožnením sa s ich názorom.

Mne je asociálov ľúto, ja by som rád videl väčšinu z nich začlenených do spoločnosti, pracujúcich, bývajúcich. Treba len vymyslieť ako to urobiť. V Číne je zákon jedného dieťaťa, aby sa nekotili ako králiky. Bolo to kritizované, že je to nehumánne, ale je to v určitej miere efektívne. Dá sa vymyslieť spústa zákonov, ktorými sa budeme riadiť. Dá sa obmedziť rast populácie, dá sa riadiť spoločnosť ináč. Pomocou regulácie detských prídavkov sa dá vela urobiť, dať ich konkrétne deťom, a nie rodičom – len to domyslieť a uzákoniť. Koniec plodenia asociálov nastane po 9-tich mesiacoch – prakticky skoro okamžite.

Mne je nás primitívov ľúto. Máme šancu, že sa zmeníme a neurobíme zo Zeme veľké smetisko v honbe za novým autom a domom??? Zmeníš sa ty sám? Dokážeš to? A vysvetlíš to svojej žene, že netreba novú chladničku, aj keď tvoja má už 5-10 rokov a prasknutú poličku? Ale je plne funčná. A dokáže to tvoje žena pochopiť? Alebo jej povieš dobre. Síce ťa to bude trochu mrzieť, ale to je všetko. Plne funkčná chladnička ozdobí ďalšie nové smetisko. Konzument = nezodpovedený primitív. A to čo máš v hlave, ovplyvňuješ len ty sám. Alebo ti stačí pustiť do hlavy televízor a názor spoločnosti? A televízor aj názor spoločnosti primitívov sú pomyje v hlavách väčšiny populácie. To čo je v hlavách neovplyvňujú zákony, tie zmeníme, ak sa dáme dokopy a zrušíme našich vládcov. Ale nezmeníme názory a zvyky primitívov. A zvyk je sila. Strašná zotrvačná sila. To je obrovský problém všetkých aj keď smrteľne potrebných zmien. Zotrvačnosť myslenia a životných návykov primitívov. Preto píšem tento článok. Nazvi problém správnym slovom, a máš polovicu problému vyriešenú. Treba ľudí presvedčiť zmeniť myslenie a zvyky. Ale to sa musia najprv naučiť používať vlastný rozum.

Myšlienkové pochody bankárskych rodín pretekajú inakšie. Oni primitívov nepotrebujú, chcú nás postupne vyhladiť. Nie urobiť z nás rozmýšľajúcich ľudí, ktorí nesú zodpovednosť aj za seba aj za planétu. Tieto bankárske bytosti nechcú inteligentov, potrebujú primitívov a otrokov. Bytosti – bankári potrebujú moc. Nechcú ju stratiť.

A preto bankárske bytosti posielajú svojich biorobotov zabíjať takých istých chudákov primitívov ako som ja a ty v Iraku, Afganistane, Líbyi. Oni nás zabíjajú, a my to potichu tolerujeme. Že kým sa ma to priamo netýka, seriem na to. A keď sa nás to bude priamo týkať, a to bude určite, a možno už v priebehu najbližších 2-3 rokov, možno už v tomto roku, potom bude neskoro. Sme skutočne primitívi.

A aby som bol spravodlivý – americkí vojaci nerozmýšľajú – majú vygumované mozgy, sú to bioroboti.

My primitíví tiež nerozmýšlame – len trochu ináč nerozmýšlame ako vojaci. Konzumentské nerozmýšlanie – mozog vygumovaný televízorom a politikmi – tiež sme bioroboti.

V skutočnosti bioroboti z USA zabíjajú biorobotov mimo územia USA. Čím sa líší jeden vygumovaný americký vojak-biorobot od jedného vygumovaného voliča-biorobota na Slovensku??? Len odlišný program, ale ten istý biorobot. Biorobot, primitív, konzument, volič, politik, asociál – len iné názvy pre jedno a to isté ľudské zvieratko – názov pre človeka bez zodpovednosti.

Prečo by bankári mali chcieť odovzdať zodpovednosť stádu zvieratiek, keď zvieratká sami nechcú nič???

7 miliárd zvieratiek, ktoré nemajú záujem o zodpovednosť. Ktoré len hrabú zásoby do svojej nory – a po mne potopa.

 

Zodpovednosť za spoločnosť

Zodpovednosť za spoločnosť. – „To je preboha čo? Prečo mám byť ja zodpovedný za spoločnosť?“

Nechceš mať zodpovednosť.

Ale tí bankári tú zodpovednosť skutočne majú. To je medzinárodný bankár, čo túto zodpovednosť má a riadi túto zemeguľu – to je jedno ako ju riadi a aké má záujmy. Riadi ju. Ciele si vyberá ten, čo riadi. Majú svoje ciele, ktoré sú odlišné od cielov miliárd primitívov. A bankár má právo selektovať a zabíjať zvieratká a primitívov vo svojom stáde. On to riadi.

Sú to naši pastieri a starajú sa, aby sme my – stádo oviec – nezožrali všetku trávu na lúke. Pastier má právo dojiť ovce aj ich zabíjať aj ich mäsom kŕmiť svojich pastierskych psov. Nemáš zodpovednosť? Si ovca. Drž hubu a daj sa podrezať, ak to pastier chce. Aj tak okrem trochy „méééé“ nič iné nedokážeš.

A keďže ty skutočne nechceš mať zodpovednosť na riadení, alebo tvoj tupý mozog na to jednoducho nemá, tak sa nesťažuj a zdochni. Ostane viac zdrojov pre pastiera, ktorý to riadi. Nemáš zodpovednosť, nemôžeš riadiť.

Drž hubu a krok, možno ťa nechajú mečať o chvílku dlhšie ako ostatné ovce. Ak budeš mať šťastie, tvoje mäso hodia pastierskym psom až na konci radu. Ako rozmýšla šťastná ovca? „To som ale mala šťastie, stojím až na konci radu. Predo mnou je vela oviec, ešte si chvíločku požijem.“

A ak máš firmu a hovoríš si: „Kurva, ja nie som ovca, ja som zabezpečený podnikateľ alebo vysoko postavený úradník.“ IQ týchto bankárskych bytostí je na úrovni génia. Pre nich si len jedna ovca z tupého stáda. Si člen bankárskej rodiny? Nie si? Tak si ovca, ktoré ma takúto budúcnosť : 90%-nú šancu že teba aj tvoje deti zlikvidujú, 9%-nú šancu že z teba aj tvojich detí urobia otrokov a 1%-nú šancu že z teba aj tvojich detí urobia sluhov.

Vieš manuálne a zručne pracovať? Nie? Pastieri nepotrebujú inteligentné ovce. A načo? Aby podnecovali tupé stádo? Bankári potrebujú primitívov. Takže väčšina z vás, čo čítate tento článok je odsúdená na ukončenie svojej genetickej informácie v skorej budúcnosti. Vaše gény skončia, Vaše deti to dlho neprežijú. Ak chcete prežiť dlhšie, chodte kopať kanály a začnite čítať Nový čas. Tak sa dostanete až na koniec radu na bitúnok. Zatiaľ ste prví v poradí na podrezanie hrdla.

Ja absolútne nesúhlasím s cielmi bankárov, ale majú pravdu a právo – svoju pravdu a svoje právo. A obesiť ich podľa mňa jednoznačne (… cenzura ER) , ale až potom, ak dokážeme my primitívi zobrať zodpovednosť na svoje plecia. Dokážeme? A ak nedokážeme, tak im ju nechajme úplne. Aj tak ju majú.

Ináč len vytvoríme chaos a ešte viac utrpenia pre ostatných primitívov. Máš na to, aby si prebral zodpovednosť na seba? Tým nemyslím stať sa politikom a kradnúť. Tým myslím mať zodpovednosť urobiť zo zvieratiek a primitívov rozmýšľajúce bytosti, a potom na nich navaliť tiež kopu zodpovednosti. A nechcieť byť len u svojho novodobytého koryta.

A dokážeš to, ak sa dáme dokopy a pred tebou bude možnosť mať svoje nové koryto, že sa nevrhneš k válovu a tvoja snaha skončí? Dokážeš nebyť primitívom, ak dáme dohromady veľkú skupinu ľudí, a našich momentálnych viditeľných politických vládcov strčíme do basy? Dokážeš odmietnuť úplatky a nedať sa skorumpovať? Lebo ak sa dáme dohromady – buď nás budú chcieť odstaviť, alebo nás budú chcieť skorumpovať. Vydržiš???? Dokážeš zmeniť svoje myslenie a zvyky???

 

Chcem aby si sa zobudil

Tak ruku na srdce, koľkí z vás vidia v mojom článku aj seba? Tým ťa (čítajúceho tento článok) nechcem uraziť, ani náhodou. Chcem aby si sa zobudil, kým nie je neskoro aj pre teba aj pre mňa. A možno sa primitívom necítiš ani po tomto článku. Ale čo si urobil? Nie si primitív, ale si rovnako pasívny, len čítaš články. Čím sa od správania primitíva líšiš? Na všetko tiež nasrať. Možno si to nepriznávaš ale robíš rovnaké hovno ako aj pre seba tak aj pre spoločnosť ako to zvieratko v osade. Nie si síce parazit, ale hovno robíš (a z pohľadu planéty si parazit-konzument-ničiteľ).

A pre svoje deti – kúpiš im síce byty, ale pre ich budúcnosť si nič neurobil. Budúcnosť tvojich detí a vnúčikov určuje bankárska bytosť – a tá povedala, že primitívov a zvieratká nepotrebuje, je ich moc. Tak ich zabíja všade po svete. Veď tu nás ešte nezabíjajú. Čakáš, kým bude neskoro.

Možno si to aj tak nechceš priznať ale robíš rovnaký prd pre seba, pre svoje deti aj pre spoločnosť ako to zvieratko v osade.

A teraz nasleduje tvoja nasraná logická otázka na mňa – „A čo si kurva urobil ty?“

A ja som kurva začal a napísal tento jeden zasratý článok, ktorý zrovna čítaš, a (…cenzura ER) – a napriek tomu že som malý primitív, chápem, že ma môžu identifikovať a môžem mať obrovské problémy. Lebo som ľahko vyriešiteľný primitív. Prerezané brzdové hadičky. Odteraz nesmiem do obchodu sadnúť do manželkinho auta. Ani deťom požičať moje, keď sa im ich autá znovu pokazia.

Nech sa nepomýlia, kde majú rezať.

Vďaka bohu mám bývalých spolupracovníkov neslovákov, článok pôjde na Inet nie z nášho územia. A možno si o sebe len veľa namýšlam, som malý nepodstatný primitív.

Ak by som niekedy potreboval dokázať, že som autor tohto článku, uvádzam tento kód, ktorý potom dokážem jednoducho a dokázateľne.

Kód č.1 :   5053686668878622   dve číslice som zmenil na iné čísla (napr. nuly a jednotky na niečo iné). A jednu číslicu som vyhodil.

Pri druhom článku uvediem nový kód s rovnakou logikou ako prvý kód. Okrem mňa tú logiku nikto nemôže chápať.

A teraz sa na analytickom oddelení môžete posrať, že čo to znamená. Ja dúfam, že to znamená koniec moci  kreatúr. Ale to by sme museli prestať byť primitívmi. Takže asi len trpím preceňovaním svojej osobnosti. Alebo si kompenzujem komplexy menejcennosti. Kto vie.

Analytické oddelenie, dávam nápovedu. Je to zmiešanina z mnou dokázateľného čísla (keď vysvetlím pri potrebe bude to jasné a logické) a z čísla môjho telefónu. Bavte sa, možno na kombináciu natrafíte.

Hmm, keď to po sebe čítam, že niekedy budem dobrovoľne dokazovať autorstvo článku, mám zjavne ego siahajúce do nebies. Heh, novodobý národný buditeľ sa našiel. A ešte si myslí, že z neho ľudia spravia hrdinu za jeden nepodpísaný článok (aj keď druhý článok nasleduje). A dúfa, že ľudia prestanú byť primitívmi a zvieratkami. Som naivný.

My sme predsa malí posraní slováčikovia, všetkým nasrať na článok nejakého srandistu so spuchnutým egom, ktorý vyžaduje od primitívov zodpovednosť. A ktorý si myslí, že sa nejaká tajná služba ním bude zaoberať. Serú na mňa a serú na všetkých 5 miliónov malých posraných slováčikov.

 

Ryba smrdí od hlavy

Ryba smrdí od hlavy – majitelia bánk si kúpili celosvetovo politikov, tí s spolu s kamošmi za objedky zo stola likvidujú a okrádajú a utláčajú všetkých – aj primitívov, aj normálnych, aj chytrých. A úradnícki sluhovia im v tom pomáhajú.

Patrím medzi rovnaký –z hľadiska psychopatických majiteľov sveta biologický odpad ako ty. Ale pokladám sa za Normálneho Človeka.

Nie som rasista, ani nacista, nepropagujem žiadne hnutie, nemám nič proti žiadnemu hnutiu ani rase. Som proti tomuto zdegenerovanému systému ovládania nás všetkých. Som proti bankárom a ich sluhom politikom a úradníkom.

Možno mám velké ego, možno nie, ale aj tak som presvedčený, že tento môj príspevok už samozrejme niekto analyzuje v tajnej službe – nech si dotyčný uvedomí, že možno on prežije, ale jeho bratia, bratranci, kamaráti, rodičia sú na tom istom potápajúcom sa Titaniku ako ja. Kým každý nezoberie za svoje skutky zodpovednosť – aj sluhovia systému – úradníci, policajti, sudcovia, tajní – tak sme všetci na jednom Titaniku a vás utopia spolu so mnou. Vaši vlastní páni to urobia vašimi vlastnými rukami alebo rukami vašich nechápajúcich a podriaďujúcich sa kolegov. A ak aj je niekto dnes policajt, pracovník tajnej služby atď. – čiže si myslí, že sa ho to netýka –ale aj tak celá jeho rodina aj okolie doplatí, neochránite ich vaším postavením. A na svete s zredukovanou populáciou tiež nepotrebujú iba policajtov a podriadených sluhov. Ak budeme my, biologický odpad redukovaný v pomere 1:10, tak policajti, sudcovia – všetci sluhovia systému budú v pomere 1:5. Policajtov a sudcov bude určite treba 2x viac, ale rodiny policajtov a sudcov sú tiež bioodpad. A vaše rodiny budú tiež zredukované na desatinu. Alebo si myslíte, že Rockefeller potrebuje 200 000 slovenských policajtov, sudcov, tajných, ich rodiny??? A načo by vás potreboval??? Jediné čo je na Slovensku zaujímavé pre Rockefellera sú medvede a kamzíky v Tatrách. A keď bude o 20 rokoch Rockefeller chcieť prísť na poľovačku do Tatier, na celom Slovensku mu bude stačiť 5 000 strážcov medveďov a 5 000 pastierov, starajúcich sa o kamzíky. Prečítajte si staré úniky informácií, kde sa hovorí o tom, že Slovania po ďalšej svetovej vojne budú zlikvidovaní – sú nepodstatní. Chcú si nechať pol miliardy žltých ako poslušnú manuálnu pracovnú silu. A Slovania – niečo síce možno prežije. Ale Slovania sú kompletne na odstrel. V plánoch na prežitie sa neráta so slovenskými policajtami, sudcami, tajnými – a ani so slovenskými poslancami a podnikateľmi. Slovania sú na odstrel.

A my, ostatní, neúradnícky a nepolicajtský biologický odpad, primitívi aj chytrí, prestaňme sa báť a začnú sa báť nás. Nás je 7 miliárd. 7 miliárd „kosákov a kladív“ v rukách – to je sila, žiadne atómové zbrane nás nezlikvidujú. To sa však musíme zdvihnúť teraz.

Ak sa zoderieme k smrti v robote, alebo nás postupne pozabíjajú chorobami, GMO zdravými potravinami, alebo nás presvedčia bojovať proti sebe a nie proti nim, tak vyhrali.

 

Tak si primitív alebo nie?

Tak si primitív alebo nie? Dokážeš zobrať zodpovednosť na seba, alebo ju necháš spolu s rozhodovaním na prvom magorovi, ktorý to zneužije proti tebe primitívovi? Začneš rozmýšľať alebo ti stačí Nový Čas a Miss Slovensko, futbal, hokej, desiatka s cigou pri telke, voľby – pri ktorých si mysíš že o niečom rozhoduješ – a pritom iba vyberáš nového zlodeja? Dokážeš zmeniť konzumný spôsob života, prekonať lenivosť, snažiť sa pochopiť, ísť do ulice keď je treba, začať sa vzdelávať? Chce sa ti to? Alebo nejako bolo – nejako bude? Pivo a cigareta a televízor….

Proletári všetkých krajín spojte sa! (kosák a kladivo) Primitívi všetkých krajín spojte sa! (čokolvek, čo je po ruke, lebo na kosáky bude treba za chvílu policajné povolenie, že to je nebezpečná sečna zbraň, politici sa boja zbraní) Kto si?

A začať rozmýšľať nestačí. Začni organizovať prechádzky. Využi ich vlastnú zbraň – Facebook. Navrhni ostatným prechádzky v jednotlivých mestách pred mestkým úradom na nejaký deň večer, prechádzka s frajerkou na zmrzlinu. Len buď na tú-ktorú hodinu pred meským úradom, radnicou, v Bratislave napr. na hrade. Bude nás tam postupne viac a viac. Neboj sa, to nie je demonštrácia, to je prechádzka na zmrzlinu alebo kávu. A tam pochopíš svoju silu. Ty si sila, len ťa presvedčili, že nie si (cenzura ER). Nech vznikne hnutie vidlákov, nech mi hovoria vidlák a ja budem na to hrdý. Lebo to nebude znamenať tupý dedinčan, bude to mať nový obsah – ten čo zobral zodpovednosť za seba do vlastných rúk a stačili mu obyčajné vidly aby vyhnal politických magorov. Rozumiete mojím slovám?

Desať tisíc vidiel v rukách vidlákov v Bratislave pod oknami parlamentu. Vieš ako rýchlo zmiznú zo Slovenska všetci naši politici? Iba smrad po nich ostane.

Českí vidláci v 15-tom storočí sa nebáli a vymysleli nový prvok politiky. A defenestrácia pomohla raz, pomôže aj druhý krát. Aj vtedy boli drábi a pandúri. Ale páni dostali vidly do brucha aj tak.

 

Prestaň sa báť, nedaj sa manipulovať

Urob si odznak z kúska papiera so zicherajskou a napíš naň slová „Na (cenzura ER) s Vami“ To nie je trestné, nemusíš sa báť, aj keď si v duši malý slováčik – zajko-bojko. Prestaň sa báť, jeden malý odznak.

A použi konečne vlastný mozog, nie tie pomyje, čo ti naliala do hlavy televízia. Ak ti vlastný mozog ešte ostal. Vlož do svojej hlavy niečo nové, ak ešte nie si úplný biorobot.

Pozri sa na spontánne demonstrácie Španielov a Grékov. Možno sú skutočne spontánne a začína to fungovať. Možno nie sú spontánne. Ak sú cielene vyvolávané, aby destabilizovali národné vlády s cieľom urobiť svetovú vládu, zmeň to na prechádzky pred radnicami a úradmi.

Nedaj sa manipulovať, vlastný sedliacky rozum je skvelá vec. Nedaj sa manipulovať. Ja viem, že ty chceš to isté čo ja – začať rozhodovať sám o svojom živote a zobrať moc tým, čo o tebe rozhodujú a smejú sa ti pritom do ksichtu. Sme pre nich iba smiešne a tupé ksichty, primitívi, ovce.

A ak pôjdeš na ulicu, tak sa neboj postaviť vedľa novodobého magora, čo začína znova manipulovať davom a vysmej ho. Vykrič svoj názor, neboj sa, magorov treba odstaviť, lebo politici sa budú snažiť riadiť každý dav na ulici.

Musíš podporiť tých na ulici a aj seba! Musíš ísť na ulicu! A ak to už nedokážeš, tak sa netráp. Si biorobot, daj si studenú desiatku a choď pred televízor. Tie moje žvásty pred televízorom rýchlo zabudneš. Život je krásny a veselý, veď to predsa v televízore sám jasne vidíš.

Nie je cieľ chaos, cieľ je zrušiť ovládanie nás majiteľmi sveta a ich poskokmi – predajnými politikmi, úradníkmi, sudcami.

Cieľ je mať zodpovednosť za seba. Ale to musíš najprv chcieť prebrať zodpovednosť za seba.

A začni rozprávať, krič! Radšej byť teraz nechápaný a možno vysmievaný, ako o 5 rokov mŕtvy aj s budúcou rodinou. Krič, neboj sa! Ak začneš teraz, zobudíš spústu ľudí. Bude nás už teraz dosť, aby sme prežili všetci. Ak budeš ticho, tak o 5 rokov skapeme, či už všetci naraz alebo postupne.

Tak si primitív alebo nie?

Milión nás už bol v Prahe, mnohí sme boli s dospievajúcimi deťmi a počúvali sme novodobých zlodejov. No a treba začať počúvať seba, svoj sedliacky rozum, a úplne zrušiť starý systém. Nech nás bude oblbovať z tribúny ktokoľvek, bude to len nový zlodej. Akákoľvek nová strana, akýkoľvek nový politik je podporovateľ starého zlodejského skorumpovaného politického systému. To treba pochopiť.

Mená za článkom zatiaľ nie sú podstatné, v tejto situácii nechcem byť martýrom budúcnosti. Otvorene hovoriť o potrestaní a obesení celej bankárskej elity (skrytej) a politickej elity (viditeľnej) je osobne nebezpečné. Kým bude veľa primitívov na všetko srať, budem sa snažiť len o prežitie. Ak budeš pod hradom na „prechádzke“ s odznakom a bude vás veľa, budem sa podpisovať. A ja prežijem, možno len o kúsok dlhšie ako hlavná masa primitívov, ale možno dožijem aj do 80-tky. Prežiješ aj ty? A tvoja frajerka? A tvoji rodičia alebo tvoja žena s deťmi tiež prežijú? Alebo nasrať, veď si odmakal 12 hodín a už nevládzeš? Nie je problém tejto spoločnosti ani cigáň, ani gej, ani asociál, ani moslim. Problém je sama spoločnosť, riadená zvrátenými bankármi a ich poskokmi, ktorí sa boja siedmich miliárd zvieratiek a preto nás likvidují a postupne zlikvidujú.

Slovenskí poskoci a zlodeji – Mečiar, Dzurinda, Mikloš, Fico – do basy s Vami. Dokedy sa dáme všetci tupo okrádať a manipulovať? A moji bývalí českí, moravskí a sliezski spoluobčania, dosaďte si vašich novodobých zlodejov.

Dokedy sa mienime báť týchto zlodejských magorov?

Nech ich rodiny do smrti budú makať na poli alebo lepia sáčky v base, nech čo i len čiastočne odmakajú to, o čo nás všetkých okradli a čo podarovali svojim nadnárodným pánom. A to budú musieť aj s celou širokou rodinou, na ktorú rozpísali majetky makať až kým neskapú v base na starobu.

A som zvedavý, či toto uverejnia. Zodpovednosť za článok samozrejme nemá žiadny server, na ktorom je článok uverejnený. Server s autorom nemá nič spoločné.

Ja sa nevyhrážam žiadnemu zlodejovi politikovi, ja pravdivo opisujem situáciu. Ja tvrdím, že ak sa nájde dostatočne veľká skupina takých ako ja, tak Mečiar, Dzurinda, Mikloš, Fico – Vy (použil som veľké písmeno V – najVäčší zlodeji a Vlastizradcovia) budete aj s poskokmi v base. Nech ste robili čokoľvek, schovať dokonale Vaše bankové prevody môže iba Pánboh. A to Vy nie ste, iba si to o sebe myslíte. No a ja si myslím, že ste VLASTIZRADCOVIA SLOVENSKÉHO NÁRODA v službe neslovanských medzinárodných bankárov. Vlastizradcovia. Počas vojny to znamená guľka do zátylku. Chcete mať tú vojnu? Ale tú guľku ste si už zaslúžili aj keď nebude vojna. Dúfam, že sa niekto nájde, kto už nebude vládať trpieť Vás a Vaše okrádanie národa a strelí Vám tú guľku do hlavy. Ja to nebudem, ja Vás chcem vidieť zhniť v base. Guľka je iba malé zadosťučinenie, a hnitie v base je spravodlivosť.

Alebo pokladáte slovač za totálne neschopných primitívov?  Koľko Vás zlodejov je tu spolu s rodinami aj poskokmi? 10 000 na Slovensku? Tak všetkých Vás do basy, a 5 miliónov slovače môže začať normálne žiť. Ak sa spoliehate na skorumpovanú políciu a súdy, máte uchytenú iba vrchnú časť úradníkov. Tí všetci malí policajti sú naši susedia, naši priatelia, my sa s nimi na ulici zdravíme, nie Vy. Vy si to iba myslíte, že ich ovládate. Velký prd ovládate. Ak bude zle, strach o rodinu je horší ako strach z Vás. A tí všetci malí policajti pochopia, že sú rovnakí ako my – my ľudia tohto štátu. A Vy budete utekať.

Mikloš, tvoja „šikovne uliata“ baňa na diamanty ťa nespasí. A čo, funguje ti to dobre? Alebo musíš odvádzať podiel miestnemu čiernemu bosovi, aby ti chránil „tvoj“ majetok?

Utekajte zo Slovenska kým je čas. Utekajte do Austrálie, tam si Vaši páni robia posledný úkryt, tam máte šancu prežiť. A my bez Vás prežijeme tu.

A len tak mimochodom, chlapci moji zlatí, Vy si myslíte, že máte miesto do budúcnosti zabezpečené? A tomu skutočne aj veríte? A načo Vás Rockefeller bude v budúcnosti potrebovať? Aby ste riadili tých 10 000 strážcov a pastierov v Tatrách? Možno tí, ktorí prežijete, budete osobne pásť kamzíky, ak ste manuálne zruční. Mečiar vypadá ako chlap, ten by sa na stráženie medveďov hodil. Fico, Dzurinda, Mikloš – ste manuálne zruční? Ste schopní pásť kamzíky? A Vaše rodiny?

Viete čo je najväčšia sranda – ste na tom istom Titaniku rovnako ako ja primitív. Mikloš, ty si myslíš, že „tvoja“ diamantová baňa alebo švajčiarske kontá budú tvoriť hodnoty budúcnosti? Ty si myslíš, že Rockefeller potrebuje „tvoje“ diamanty? Ak ich bude potrebovať, tak ti ich zoberie. A tvoje peniaze – tých má dosť, oproti nemu si malý žobrák. Si len malý slovanský zlodejíček, ktorý natvoril mnoho zla. A Slovania nie sú rasa, ktorá má v bankárskom svete šancu na prežitie.

Dám Vám zlodejom šancu, myslím, že väčšina so mnou bude súhlasiť. Ak to vzdáte teraz, priznáte sa k tomu, že Vás bankári prinútili rozpredať majetok štátu, keď pomôžete rozhrabávať tie sračky, do ktorých ste nás pod príkazmi zhora dostali, necháme Vás žiť. Prídete o majetky – vrátite ich spoločnosti. Strčíme Vás aj Vašu širokú rodinu do malých bytov, ale budete žiť. Lebo prežijete len s nami. Rockefeller Vás nepotrebuje. Všetko už na Slovensku majú, z Vás sa stal rovnaký biologický odpad ako zo zvieratka v osade.

A nielenže Vás necháme žiť, budete spolu s nami rozhrabávať Vaše sračky. Skúsenosti máte, tak Vás treba využiť – vyžmýkať. Dožijete ale svoj život v králikárni v Petržalke. Nech sa zmení čokoľvek, Vy budete musieť ostať bývať v králikárni. Ale budete žiť. To je smiešny trest oproti tomu, čo si skutočne zaslúžite.

Z pohľadu bankárskeho génia ste len trochu inteligentnejšie ale už využité a nepotrebné ovce. Vaše mäso už zožrali pastierske psy a Vy ste si to ani nevšimli.

Ak ja som novodobý slovenský buditeľ, tak Vy štyria si myslíte, že ste novodobí slovenskí bohovia.

A viete kto zatiaľ sme? Ja som Don Kichot. A moje mlyny sú 5 miliónov malých bojazlivých slováčikov. Ale ostala mi trocha triezveho uvažovania Sanča Panzy.

A Vy ste iba použitá a odhodená  handra, ktorá ešte chvíľku pozametá podlahu a je hrdá, že ju držal Rockefeller vo svojich rukách. Použitá smradľavá handra. Budúce slovanské smeti. A v bankárskej budúcnosti asi mŕtve slovanské smeti. Koho si vyberáte?

Ak si vyberiete teraz nás, budem bojovať o Váš život. Lebo ak sa priznáte, my primitívi budeme chcieť spravodlivú odplatu. Budem bojovať o Váš život.

Ak budete proti nám naďalej, o chvíľku bežíte pred našimi vidlami. Viete rýchlo bežať? Vidly v bruchu sú hnusná smrť. Váš čas sa skracuje. A čas Vašich pastierov bankárov tiež. Ale oni sú ďaleko. A Vy ste na Slovensku. A tá Európa sa môže rýchlo zmeniť k horšiemu. A Vaši páni Vám to neoznámia a ani Vás nebudú zachraňovať. Ste už iba použité smradľavé handry.

Zatiaľ rozhodujete o našom živote Vy. To sa zmení rýchlo a ľahko, stačí na to jeden deň. Trochu snahy, trochu zapojenia mozgu, prekonať lenivosť a strach – jeden deň – a MY budeme rozhodovať o Vaších životoch. Potom si už Vy nebudete nič vyberať, potom Vám ostane iba zúfalstvo v očiach a budete žobrať o život. O život svoj, o život detí a vnukov. Ale život si nezaslúžite.

Z 5 miliónov malých slováčikov sa stanú ĽUDIA. Jeden deň. Určite sa stanú.

A všetci tí, ktorí teraz čítate krik mojej mysle, a cítite, že ste rovnakí ako ja. Iba od Vás závisí, či Vy ostanete malými posranými slováčikmi, či títo štyria ostanú našimi bohmi a ja malým smiešnym Donom Kichotom. Alebo ….a začneme s malým odznakom? 5 miliónov malých odznakov?

Som zvedavý, ak ma nájdu, z čoho ma obvinia? Z výzvy politikom, nech prestanú kradnúť? A čo mi našijú? Vlastizradu? Urážku osobnosti? Útok na verejného činiteľa? Hanobenie novej ľudskej rasy bankárov? Pravdivé slová sú dnes automaticky burcovanie národa. Alebo prerezané brzdové hadičky a hotovo? A ak ma nájdu, už mi pôjde o život. Ja sa môžem stať tým spúšťačom lavíny. Len nech ma ľudia majú šancu prečítať a stať sa takými, ako ja.

Riešenie – ja nenavrhujem chaos ani revolúciu, jednoducho zodpovednosť musí prejsť na ľudí, žiadna zastupiteľská demokracia – kde si len vyberieš zlodeja, ktorí má zákonné právo na 4 roky ťa okrádať a utlačovať. Riešenie navrhujem v ďalšom článku : „ZMENA politického systému – moje návrhy.“

Ak Vás článok zaujal a chápete, že svet je taký ako ho ja opisujem a cítite, že musíme začať my osobne niečo robiť – skopírujte si ho na komp, lebo zo servera bude asi rýchlo zmazaný. A ak nie, choďte si k televízoru a moje žvásty zabudnite. Nejako bolo, nejako bude.

5 miliónov malých slováčikov verzus jeden malý odznak : „Na (cenzura ER) s Vami“.

Donkichot.buditel@mail.ru  –  nepíšte mi, chápte, že kvôli osobnej bezpečnosti maily čitať nebudem. Možno o pol roka, ak budem niekde na dovolenke v zahraničí. A vtedy, ak sa nezobudíte, aj tak budú maily nepodstatné.

 

* * *

Redakce Evropského rozhledu po delší úvaze zařadila tento článek, protože autor pravdivě a ve zkratce dokumentuje důležité pocity doby (i tak jsme v textu museli provést cenzuru). Prosíme autory, aby příště nepoužívali podobně vulgární výrazy a soustředili se na obsah a argumenty. Na druhé straně se obáváme, že bez silných slov prostě nejde určité věci označit přesnými termíny, viz přísloví na hrubý pytel hrubá záplata. V tomto smyslu je i takto místy velmi vulgární text ještě relativně jemnou reakcí vzhledem k nelidské povaze systému, který ovládá současný svět a zejména vzhledem k čím dál zjevnější absenci skutečné demokracie. Přesto se redakce Evropského rozhledu distancuje od hrubosti a vulgarit a varuje před tímto stylem a dalším hrubnutím společnosti. Za redakci Evropského rozhledu Michal Rusek

 

Wikipedie o orální historii (z lat. oralis, ústní) píše:

Kvalitativní výzkumná metoda užívaná ve společenských vědách, především historii, sociologii, politologii, etnografii, antropologii, archivnictví, gender studies, literární vědě, filmové vědě či psychologii (někteří její představitelé však o ní hovoří jako o oboru či dokonce hnutí). Nejstručněji by se dala popsat jako obraz (lidské) minulosti popsaný slovy. Hlavním cílem této metody není získávání faktů, ale samotný subjekt rozhovoru a jeho individuální sdělení, osobní prožitky, rozhodování ve složitých i každodenních situacích či osobní motivace. Mimo sféru akademickou se metoda orální historie uplatňuje i v žurnalistické a laické (či komunitní) praxi, jež představuje její další významný proud.

Volba lidskosti