FACEBOOKOVÝ DETEKTIV


Facebookový detektiv dokáže najít různé informace o facebookových profilech. Jediné, co potřebujete, je znát ID profilu, o který se zajímáte.

1. Přihlašte se na Facebook

2. Jděte na zájmový profil

3. Zkopírujte url adresu profilu

4. Nechte si ji převést na ID, například tady.Pozn. Časem vytvoříme vlastní skript.

5. ID profilu vložte níže do polí a hledejte.


PříspěvkyPříspěvky, které profil napsal

Příspěvky, ve kterých je profil označen

Příspěvky, pod kterými profil komentoval

Příspěvky, které se profilu líbily


Fotografie


Fotografie s označeným profilem

Fotografie nahrané uživatelem

Fotografie, na kterých je profil označen

Fotografie, které profil okomentoval

Videa, na kterých je profil označen

Fotografie, které se profilu líbily


OstatníSkupiny, ve kterých je profil členem.

Soukromé skupiny, ve kterých je profil členem.

Přátelé profilu.

Stránky, které se profilu líbí.


POSLEDNÍ ČLÁNKY 

Adam B. Bartoš se cítí nevinný, dle jeho názoru soudy jednají na politickou objednávku a svůj případ přirovnal k americkému studentovi Ottu Warmbierovi odsouzeného v KLDR za stržení propagandistického letáku.

Adam B. Bartoš se cítí nevinný, dle jeho názoru soudy jednají na politickou objednávku a svůj případ přirovnal k americkému studentovi Ottu Warmbierovi odsouzeného v KLDR za stržení propagandistického letáku.


 

Obvodní soud pro Prahu 1 začal projednávat případ Adama B. Bartoše obžalovaného ze schvalování genocidia, podněcování k nenávisti vůči skupině osob a za veřejné schvalování trestného činu. Toho se dopustil tiskem, ale také prostřednictvím veřejně přístupné počítačové sítě.

Obžalobu předčítal státní zástupce Jan Maršálek. Vyjmenování všech závadných příspěvků a činů zabralo státnímu zástupci několik desítek minut. Adam B. Bartoš není souzen jen za nenávistné projevy proti Židům, ale také v několika bodech za zločiny proti muslimům a za schvalování útoku na zařízení Červeného kříže v zahraničí.

Soudkyně Pavla Hájková vyzvala Adama B. Bartoše, aby se spontánně vyjádřil k přečteným bodům obžaloby. Adam B. Bartoš před soud předstoupil s projevem, který se chystal přečíst celý z papíru. To mu soudkyní nebylo povoleno ani přes námitky advokáta Roberta Cholenského.

Adam B. Bartoš začal svojí obhajobu připomenutím událostí z 80. let, kdy tehdejší Státní bezpečnost u Dolního Dvořiště zadržela karavan s francouzským právníkem Ericem Gillesem Thononem a studentkou Francoise Anisovou. To vedlo postupně k pronásledování českých disidentů.

Dále připomněl nedávný mediálně známý případ Otta Warmbiera, dvaadvacetiletého amerického studenta, který byl v KLDR odsouzen k 15 letům vězení a těžkých prací za krádež propagandistického letáku v Pchjongjangu. Do vlasti byl navrácen s vážným poškozením mozku, na jehož následky o pár dní později zemřel.

Adam B. Bartoš se domnívá, že je s ním veden podobný politický proces jako s výše uvedenými a připomněl soudkyni, že soudy nemají jednat na politickou objednávku.

Soudkyně následně předčítala výpovědi svědků, z nichž většina odmítla vypovídat, protože by tím Adamu B. Bartošovi způsobila nebezpečí trestního stíhání.

Na konec soudního přelíčení se přečetl závěr znaleckého posudku v oblasti kybernetiky vypracovaný soudním znalcem Jaroslavem K., který je zapsaný u soudu v Českých Budějovicích. V něm byly popsány forenzně analytické metody, s pomocí kterých se zajišťovaly důkazy pro i proti obžalovanému.

 

Podle advokáta Roberta Cholenského není v našem právním státě možné, aby byl člověk souzen za napsání knihy a tato kniha pak nebyla u soudního líčení přečtena, pořípadě přístupná k nahlédnutí.

Podle advokáta Roberta Cholenského není v našem právním státě možné, aby byl člověk souzen za napsání knihy a tato kniha pak nebyla u soudního líčení přečtena, pořípadě přístupná k nahlédnutí.


 

Znalci v oblasti sociologie a extremismu budou vyslechnutí během dalšího líčení odročeného na 12. října 2017. V nadcházejícícm termínu se budou promítat také videozáznamy s projevy Adama B. Bartoše na demonstracích.

Advokát Cholenský žádal, aby před soudem byly přečteny všechny knihy Adama B. Bartoše v plném znění, ale soudkyně tento návrh zamítla pro nadbytečnost.

Před soudní síní advokát Cholenský uvedl, že pokud je někdo souzen za publikaci knihy a soud neumožní ani tuto knihu přečíst, ani není možno do ní v soudní síni nahlédnout, tak toto považuje za neslučitelné s právním řádem našeho státu. Bude proto zvažovat další právní kroky.

Adam B. Bartoš se cítí nevinný a výroky, za které je souzen, jsou dle jeho názoru vytrženy z kontextu.

Na soud se osobně přišel podívat kandidát na prezidenta Petr Hannig.

Volba lidskosti