FACEBOOKOVÝ DETEKTIV


Facebookový detektiv dokáže najít různé informace o facebookových profilech. Jediné, co potřebujete, je znát ID profilu, o který se zajímáte.

1. Přihlašte se na Facebook

2. Jděte na zájmový profil

3. Zkopírujte url adresu profilu

4. Nechte si ji převést na ID, například tady.Pozn. Časem vytvoříme vlastní skript.

5. ID profilu vložte níže do polí a hledejte.


PříspěvkyPříspěvky, které profil napsal

Příspěvky, ve kterých je profil označen

Příspěvky, pod kterými profil komentoval

Příspěvky, které se profilu líbily


Fotografie


Fotografie s označeným profilem

Fotografie nahrané uživatelem

Fotografie, na kterých je profil označen

Fotografie, které profil okomentoval

Videa, na kterých je profil označen

Fotografie, které se profilu líbily


OstatníSkupiny, ve kterých je profil členem.

Soukromé skupiny, ve kterých je profil členem.

Přátelé profilu.

Stránky, které se profilu líbí.


POSLEDNÍ ČLÁNKY 

Před soudní síní bylo plno novinářů a televizních reportérů. Adama B. Bartoše přišel podpořit prezidentský kandidát Petr Hannig.

Před soudní síní bylo plno novinářů a televizních reportérů. Adama B. Bartoše přišel podpořit prezidentský kandidát Petr Hannig.


 

U Obvodního soudu pro Prahu 1 se uskutečnilo již čtvrté jednání s Adamem B. Bartošem, který je obžalován z mnoha trestných činů, mimo jiné ze schvalování genocidy. Po shlédnutí všech videozáznamů s projevy Adama B. Bartoše během demonstrací se pokračovalo čtením novin Národní demokracie. Adama B. Bartoše přišel k soudu podpořit prezidentský kandidát Petr Hannig.

Před soudní síní se shromáždil neobvyklé vysoký počet novinářů a televizních reportérů. Důvodem ovšem nebyla přítomnost obžalovaného Adama B. Bartoše, ale přítomnost prezidentského kandidáta Petra Hanniga, který obžalovaného morálně podporuje během každého soudního jednání. V rozhovoru pro Českou televizi uvedl, že nesouhlasí s trestním stíháním mladých lidí za výroky na Facebooku a je zastáncem svobody slova. Mnoho mladých lidí si v noci dají skleničku a pustí si na Facebooku lidově pusu na špacýr, pak se odsouzení s nimi vleče celý život jako stigma, nastínil. Na soudu se zdržel jen několik málo minut, musel se připravovat na večerní debatu prezidentských kandidátů.

Během čtvrtečního líčení se po celý den předčítaly noviny Národní demokracie. Důvodem bylo, že PČR do spisového materiálu připisovala svá vlastní vyhodnocení a nebylo tak zřejmé, co je původním obsahem novin. Čtení probíhalo od samotného rána až do uzavření budovy soudu ke čtvrté hodině odpolední. Během této doby stihla soudkyně přečíst z prvního ročníku vydání první až šesté, sedmé a osmé se bude předčítat na jednání dalším.

Soudkyni při předčítání textů nebylo v lavicích pro veřejnost vůbec rozumět. Mnoho lidí usínalo nebo přivíralo oči ve snaze, že snad lépe porozumí předčítanému textu. Zoufalou situaci vykreslil starší pán, který v soudní síni usnul za hlasitého chrápání. Novináři nebyli výjimkou, v soudní síni vydrželi jen během dopoledního jednání. Výjimkou byl fotograf Parlamentních listů, který zůstal až do konce líčení. Odpoledne zbylo z původně přeplněné soudní síně jen osm osob z řad veřejnosti.

Další jednání bylo odročeno na 16. a 23. ledna.

Volba lidskosti