FACEBOOKOVÝ DETEKTIV


Facebookový detektiv dokáže najít různé informace o facebookových profilech. Jediné, co potřebujete, je znát ID profilu, o který se zajímáte.

1. Přihlašte se na Facebook

2. Jděte na zájmový profil

3. Zkopírujte url adresu profilu

4. Nechte si ji převést na ID, například tady.Pozn. Časem vytvoříme vlastní skript.

5. ID profilu vložte níže do polí a hledejte.


PříspěvkyPříspěvky, které profil napsal

Příspěvky, ve kterých je profil označen

Příspěvky, pod kterými profil komentoval

Příspěvky, které se profilu líbily


Fotografie


Fotografie s označeným profilem

Fotografie nahrané uživatelem

Fotografie, na kterých je profil označen

Fotografie, které profil okomentoval

Videa, na kterých je profil označen

Fotografie, které se profilu líbily


OstatníSkupiny, ve kterých je profil členem.

Soukromé skupiny, ve kterých je profil členem.

Přátelé profilu.

Stránky, které se profilu líbí.


POSLEDNÍ ČLÁNKYPřed malým okamžikem Obvodní soud pro Prahu 2 odsoudil ve zrychleném procesu vysokoškolského studenta Pavla k 5-ti měsícům s odkladem na 18 měsíců za útok proti úřední osobě, ke kterému mělo dojít v pátek večer při policejním vyklízení „squatu“ v Neklanově ulici.

 

 

Mladík se dlouhodobě zabývá problematikou bezdomovectví. Podle svých slov i výpovědí svědků se v Neklanově ulici snažil přesvědčit policii, aby respektovala práva posledního nájemníka domu v Neklanově ulici. Nájemník byl údajně navzdory platné nájemní smlouvě zasahujícími policisty vystěhován.

Soud ho shledal vinným na základě výpovědi policisty, nepřijal výpovědi svědků, podle nichž student pouze odrazil letící dveře tak nešťastně, že skříply prst jednomu ze zasahujících policistů. Za to byl vzat do cely předběžného zadržení a dnes ve zrychleném soudním procesu odsouzen. Proti rozsudku se na místě odvolal.

Samotný proces provázely některé podivné události. Například mezi demonstranty, kteří se shromáždili před soudem na podporu obžalovaného, vyšel v jednu chvíli soudní zřízenec a začal vyvolávat jméno člověka, kterého chtěl soud předvolat jako svědka. Když hledaného svědka nenašel, vrátil se do budovy soudu.

Zadrženého Pavla přišla k soudu podpořit asi stovka lidskoprávních aktivistů. Na místě se rozhodně nenacházely osoby, „které nechodí do práce, nemyjí se a jen parazitují na společnosti,‟ jak aktivisty a jejich stoupence, například obžalovaného vysokoškoláka, popisuje Policejní deník, na sociální síti Facebook známý jako Týdeník Policie. Policejní deník nevydává Policie České republiky.

Volba lidskosti