FACEBOOKOVÝ DETEKTIV


Facebookový detektiv dokáže najít různé informace o facebookových profilech. Jediné, co potřebujete, je znát ID profilu, o který se zajímáte.

1. Přihlašte se na Facebook

2. Jděte na zájmový profil

3. Zkopírujte url adresu profilu

4. Nechte si ji převést na ID, například tady.Pozn. Časem vytvoříme vlastní skript.

5. ID profilu vložte níže do polí a hledejte.


PříspěvkyPříspěvky, které profil napsal

Příspěvky, ve kterých je profil označen

Příspěvky, pod kterými profil komentoval

Příspěvky, které se profilu líbily


Fotografie


Fotografie s označeným profilem

Fotografie nahrané uživatelem

Fotografie, na kterých je profil označen

Fotografie, které profil okomentoval

Videa, na kterých je profil označen

Fotografie, které se profilu líbily


OstatníSkupiny, ve kterých je profil členem.

Soukromé skupiny, ve kterých je profil členem.

Přátelé profilu.

Stránky, které se profilu líbí.


POSLEDNÍ ČLÁNKY 
Zahalení
 

V neděli 11. září 2016, na tragické výročí ušlapání stovek muslimů při pouti do Mekky, se konvičkovci rozhodli uspořádat před saúdskoarabskou ambasádou demonstraci nazvanou „S humorem do Mekky“. Šlo o jeden z dalších pokusů, kdy se konvičkovci snažili veřejně znevažovat náboženství. Skákání kolem kadibudky, jež měla představovat svatyni Kabu, jim však zatrhl Magistrát a demonstrace byla z moci úřední rozpuštěna.

 
Kdyby nepřišli novináři, nikdo by tam nebyl

Shromáždění, které ještě včera bylo podle docenta Konvičky zakázané na základě skandálního odhalení náměstka primátorky pro dopravu Petra Dolínka – totiž že v ulici Korunovační, kde ambasáda sídlí, probíhají stavební úpravy potrubí – ve skutečnosti zakázané nebylo a konalo se asi tak o jeden metr dál, než bylo původně v plánu. Vypuštěná desinformace iniciativě moc fanoušků nepřinesla, na shromáždění přišli jen oni sami a novinářů bylo víc jak jich.

 
Patálie se záchodem

Ještě než začali, strhla se malá právní bitka o přenosný záchod, toi-toiku, která stála opodál. Svolavatel demonstrace, Martin Vítek, byl úředníkem Magistrátu informován, že pokud záchod použijí k tomu účelu, jak to na úřadě uvedli, tak bude demonstrace rozpuštěna. Martin Vítek volá svému advokátovi a chce předat úředníkovi telefon, ale ten telefon odmítá s tím, že mluví s ním a záchod zkrátka během demonstrace nepoužijí.

V té chvíli většina lidí ještě netuší, že záchod má představovat svatyni Kabu, kolem které plánují konvičkovci poskakovat a kamenovat ji smačkanými Národními listy, které pro rozepři s Úsvitem už nemohou dále distribuovat, tak je aspoň využijí takto.

 
Národní listy jako munice
 

Alespoň jednou za život by každý muslim měl absolvovat pouť do Mekky, arabsky zvanou hadždž. Mekka a tamní svatyně Kaba patří k nejposvátnějším islámským místům. Rituál, jež se během pouti vykonává, tvoří velké množství úkonů. Jedním z nich je kamenování satana, nicméně ne svatyně Kaby, ale zdi. A právě tuto scénku chtěli konvičkovci s toi-toikou parodovat.

Podle úředníků Magistrátu by použití toi-toiky jako svatyně Kaby bylo považováno za hrubé znevažování náboženství. Konvičkovci věděli dopředu, že ten záchod s sebou vozit nemají, ale přesto si ho přivezli. Na místě argumentovali tím, že když už si ho objednali a přijel, tak by ho snad mohli použít… Úředníci si stáli tvrdě za svým. Nemohli.

 
Problém se záchodem
 

Co se dělo před projevy

Na demonstraci přišel Robert Žák, který distribuoval letáčky s nápisem „Bohouše do koše“. Protože na místě nebyli skoro žádní demonstranti a měl letáčků přebytek, začal je vnucovat novinářům. U některých pak zjišťoval, kdo je z jakého deníku. Jedna slečna s mikrofonem se mu odmítla představit, a tak kolem ní poskakoval a povídal, že on svoji identitu tajit nemusí. Kromě letáčků distribuoval ještě píšťalky.

 
Rober Žák

Bohouše do koše
 

Jeden z dalších účastníků shromáždění byl Dušan Rudecký ze Svazu dobrovolných záchranářů Otrokovice. Ti kdysi pořádali sbírku „na pomoc křesťanům v Sýrii“, kterou ale neohlásili Ministerstvu vnitra a vlítl na ně finanční úřad. Finanční sbírka pak postupně zmizela v bankomatech a v McDonnaldu, jak ukazoval jejich transparentní účet.

 
Dušan Rudecký (vpavo)
 

Dostavil se i Žarko Raptor Jovanovič, v černém tričku s českým lvem. Žarko dokumentuje demonstrace, ale neví se, co se s těmi záznamy pak děje. Často také vycestovává na západ, kde se stýká s různými protivládními extremistickými organizacemi. To z něj dělá zájmovou osobu, protože je potenciální spojkou.

 
Žarko Raptor Jovanovič
 

Projevy

Martin Konvička hned v úvodu projeví své nechutenství nad přítomností novinářů. Svět prý nebyl stvořen pro média. „A koho byste tady měl, kdybychom tady nebyli my z médií,“ ptá se paní z Respektu, čímž poukáže na skutečnost, že kromě nich už nikdo další na akci nepřišel.

„Já bych dámě z Respektu odpověděl, že kdyby byla 21. srpna na Staroměstském náměstí, viděla by střelbu, paniku, sanitky a jiné hovadiny, o kterých potom všechna média psala,“ odpovídá jí a jeho stoupenci se posměšně smějí především na to slovo panika.

Konvičkovci totiž popírají, že by svým nedávným divadelním představením, kdy na Staroměstské náměstí vjeli v přestrojení za teroristy Islámského státu a zahájili palbu slepými na nic netušící lidi, způsobili paniku. Popírají to, přestože byly zveřejněny záběry z kamer, kdy lidé v panice utíkají. Na ty, kteří si dovolí říct opak, podávají trestní oznámení „za šíření poplašné zprávy“.

Ochranka pak paní z Respektu odstrkuje a šťouchá do ní. Když ta dá najevo, že se jí to nelíbí, docent jí napomene, aby se „dáma z Respektu začala chovat jako dáma“.

V projevu pak připomíná teroristický útok z 11. září, kdy jako student doktorského studia očekával, že do 12-ti hodin vystartuje proti arabskému světu Západ a ukáže mu svou sílu, to se ale k jeho překvapení nestalo. Místo toho prezident Bush začal chodit do mešity a vyjadřoval respekt k islámu a začali všichni vykládat, jak islám je mírumilovný. To státníkům vydrželo 15 let, než začala vlna islámského teroru v Evropě. A na saúdskoarabské ambasádě se jim prý smějí.

„Nebudeme zapalovat svíčky a klást kytičky. Nebudeme respektovat náboženství založené úchylem pro úchyly. Budeme se jim smát!“ zvolá mimo jiné.

 
Zahalení
 

Bee Radose Saúdové pomohli sundat „hadr z hlavy“. Když byla ještě muslimkou, šla s kamarádkou v centru Prahy na kafe. Byla zahalená, ale měla v ruce cigaretu. Byl tam jeden saúdský ambasador se čtyřmi „kumpány“ z Kataru. Bez zeptání si k nim přisedl a chtěl, aby se stala jeho několikátou manželkou, poté jí dělal sexuální návrhy. Když ho urazila, že je homosexuál, odešla na záchod a „hadr z hlavy sundala“, protože jí neuchránil před ostatními muslimy. Tři týdny na to islám opustila.

 
Bea Radosa
 
Martin Vítek požaduje vyhoštění velvyslanectví Saúdské Arábie z ČR.

 
>>Projevy k poslechu zde

 
Velvyslanectví
 

Rozpuštění shromáždění

Po projevech docent Konvička zavelí, aby přivezli toi-toiku a vyhání od ní novináře. „Jestli tady ti novináři budou prudit, tak dám za pravdu Zemanovi, že není na světě horší špíny než novinář.“

Pak na toi-toiku háží černý hadr, aby nebylo vidět, že je to toi-toika. Kolem toi-toiky se začínají hemžit zahalení konvičkovci a postavička, která má být oslíkem, ale vypadá spíše jako zajíc.

 
Vezení toi-toiky
Toi-toiky s černým hadrem
 

V tom se z policejního vozu ozve hlášení, že je z rozhodnutí úředníků shromáždění rozpuštěno. Lidé v reakci pískají na píšťalky a skandují „Gestapo!“

Ti nejodvážnější se rozběhnou k policejnímu vozu, kde jsou úředníci Magistrátu schovaní, a začnou jim nadávat.

 
Ten, který nejvíce nadával
 

Když se nemohou vyřádit na úřednících, provolávají aspoň, jak nebudou volit Krnáčovou.

Česká televize dává Martinu Vítkovi prostor k vyjádření. Konvičkovci na ně pokřikují „ČT lže, ČT lže!“ Načež upravují vysílání a místo Martina Vítka cpou před kameru letáček Bohouše do koše. A další a další. Redaktor ČT letáčky strhává a mačká.

Stařičký Miloslav Jandík z DSSS vede samomluvu o tom, jak zažil fašismus, komunismus a teď prožívá nejhorší období života – kapitalismus.

Docent Konvička nese Krnáčové kytici, ale ta si jí nevezme.

Kolem policejního vozu se shromažďují těžkooděnci, na helmách mají každý jiný značku – křížek, trojúhelník a kolečko.

 
Těžkooděnci
 

Roman Žák distribuuje druhou sadu letáčků, tentokrát pozvánku na 17. září.

Zahalení konvičkovci si skáčou na ramena a dovádí.

Ale nakonec se všichni rozejdou.

 
Konvičkovci si skáčou na krk
 

Ministerstvo zahraničí vyjádřilo hluboké znepokojení nad provokativní akcí „Iniciativy Martina Konvičky“ před velvyslanectvím Království Saúdské Arábie.

Volba lidskosti