FACEBOOKOVÝ DETEKTIV


Facebookový detektiv dokáže najít různé informace o facebookových profilech. Jediné, co potřebujete, je znát ID profilu, o který se zajímáte.

1. Přihlašte se na Facebook

2. Jděte na zájmový profil

3. Zkopírujte url adresu profilu

4. Nechte si ji převést na ID, například tady.Pozn. Časem vytvoříme vlastní skript.

5. ID profilu vložte níže do polí a hledejte.


PříspěvkyPříspěvky, které profil napsal

Příspěvky, ve kterých je profil označen

Příspěvky, pod kterými profil komentoval

Příspěvky, které se profilu líbily


Fotografie


Fotografie s označeným profilem

Fotografie nahrané uživatelem

Fotografie, na kterých je profil označen

Fotografie, které profil okomentoval

Videa, na kterých je profil označen

Fotografie, které se profilu líbily


OstatníSkupiny, ve kterých je profil členem.

Soukromé skupiny, ve kterých je profil členem.

Přátelé profilu.

Stránky, které se profilu líbí.


POSLEDNÍ ČLÁNKY 

Řidič dodávky zavadil v rušné pěší zóně o lešení. Karlova ulice, 23. 7. 2016, Praha.

Řidič dodávky zavadil v rušné pěší zóně o lešení. Karlova ulice, 23. 7. 2016, Praha.

 
V sobotu odpoledne se u Vlašské kaple Nanebevzetí Panny Marie, v nejrušnější pěší zóně v Praze, která spojuje Karlův most se Staroměstským náměstím, málem odehrálo velké neštěstí. Bílá dodávka se zásobováním zde nezvládla řízení a vjela do lešení, které v současné době kapli zakrývá – právě ve chvíli, kdy úzkou ulicí kráčely stovky turistů z celého světa. Lešení naštěstí náraz ustálo a nikomu se nic nestalo.

Na místo vyrazily nejméně tři hasičské vozy a několik policejních. Hašiči pečlivě prozkoumali stabilitu lešení. Na vzdory závažnosti situace Karlova ulice nebyla uzavřena a kolem dodávky se i nadále pohybovali po celou dobu zvědaví turisté.

 

Na místo vyrazilo několik hasičských vozů. Hasiči zaparkovali na Mariánském náměstí před pražským Magistrátem, odkud došli do úzké Karlovy ulice pěšky.

Na místo vyrazilo několik hasičských vozů. Hasiči zaparkovali na Mariánském náměstí před pražským Magistrátem, odkud došli do úzké Karlovy ulice pěšky.

Semafory na přechodu pro chodce mezi Karlovým mostem a Karlovou ulicí byly vypnuty. Navzdory zaparkovanému blikajícímu hasičskému vozu pěší zónou procházely stovky turistů.

Semafory na přechodu pro chodce mezi Karlovým mostem a Karlovou ulicí byly vypnuty. Navzdory zaparkovanému blikajícímu hasičskému vozu pěší zónou procházely stovky turistů.

Nedaleko kaple se kolem odstavené dodávky nedalo prakticky projít. Na fotce je vidět hasič, jak kontroluje stablitu lešení po nárazu.

Nedaleko kaple se kolem odstavené dodávky nedalo prakticky projít. Na fotce je vidět hasič, jak kontroluje stablitu lešení po nárazu.

Volba lidskosti