FACEBOOKOVÝ DETEKTIV


Facebookový detektiv dokáže najít různé informace o facebookových profilech. Jediné, co potřebujete, je znát ID profilu, o který se zajímáte.

1. Přihlašte se na Facebook

2. Jděte na zájmový profil

3. Zkopírujte url adresu profilu

4. Nechte si ji převést na ID, například tady.Pozn. Časem vytvoříme vlastní skript.

5. ID profilu vložte níže do polí a hledejte.


PříspěvkyPříspěvky, které profil napsal

Příspěvky, ve kterých je profil označen

Příspěvky, pod kterými profil komentoval

Příspěvky, které se profilu líbily


Fotografie


Fotografie s označeným profilem

Fotografie nahrané uživatelem

Fotografie, na kterých je profil označen

Fotografie, které profil okomentoval

Videa, na kterých je profil označen

Fotografie, které se profilu líbily


OstatníSkupiny, ve kterých je profil členem.

Soukromé skupiny, ve kterých je profil členem.

Přátelé profilu.

Stránky, které se profilu líbí.


POSLEDNÍ ČLÁNKYDavid Rath - foto: http://www.rathdavid.cz/

Středočeský hejtman Rath (ČSSD) byl v pondělí večer zadržen policií přímo při páchání trestné činnosti spojené s korupcí a dnes dopoledne již proti němu bylo vzneseno obvinění, alespoň tak to uvádí všechny české mainstreamové deníky.

Evropský rozhled ale obdržel od vysoce postaveného informátora pro zdravotnictví zprávu, že zatčení Davida Ratha má souvislost s eHealth a IZIP. Poslanec projekt elektronických zdravotních knížek IZIP kritizoval a upozorňoval, že se jedná o tunel. Tento týden údajně začalo odstraňování nepohodlných.

 

Česká televize – Rath: IZIP je klasický tunel, zodpovědnost jde za Šnajdrem

Hejtman IZIP ostře kritizoval už jako ministr zdravotnictví. Už tehdy podle něj panovalo podezření, že přes projekt dochází k tunelování VZP. „Při auditech se ale ukázalo, že smlouva je samozřejmě udělaná velmi nevýhodně pro VZP, čili nešlo ji rychle ukončit,“ řekl dnes na tiskové konferenci. Celý proces ukončování smlouvy podle hejtmana nakonec skončil fiaskem. Přerušil ho právě Šnajdr (ODS), který se stal předsedou správní rady VZP a před tím byl náměstek ministra zdravotnictví Tomáše Julínka (ODS).

 

Stejně tak informátor upozorňuje, že současné nahrazení systému elektronických zdravotních knížek IZIP celonárodním systémem vstupování do zdravotní dokumentace pacientů slouží k shromažďování dat o občanech a „je potřeba informovat českou veřejnost, že tato data budou v budoucnosti proti nim zneužita.“

 

Evropský rozhled >> Projekt E-Health – podvod na důvěřivých pacientech

Informátor ER byl v minulosti spolupracovníkem bývalé ministryně zdravotnictví Doc. MUDr. Milady Emmerové, CSc. Mezi jeho VIP pacienty patří někteří současní ministři a leadeři neparlamentních politických stran. Nepřeje si zveřejnit své jméno.

Volba lidskosti